Garage Therapy /ONE: Snow Foam - pH neutrálna aktívna pena

Kód: 4183/100
€16,99 / ks €14,16 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
1.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

/ONE: Snow Foam je vynikajúca hĺbkovo čistiaca aktívna pena na predumývanie automobilov, ktorá obsahuje výnimočné zloženie najúčinnejších čistiacich zložiek, emulgátorov a stabilizátorov peny, ktoré garantujú dokonalý výsledok pri čistení všetkých vonkajších plôch vášho vozidla. Komplexné zloženie tohto prostriedku, ktoré obsahuje nehorľavé, biologicky rozložiteľné látky a tenzidy (povrchovo aktívne látky) na báze ovocného cukru, boli špecificky vytvorené tak, aby pôsobili šetrne a jemne na lakované časti automobilu a jeho ochranné vrstvy. Zároveň má tento prostriedok optimálnu hodnotu pH a povrchovo aktívne látky(tenzidy) prenikajú a zmäkčujú  cestné špiny a nečistoty, ktoré je možno veľmi ľahko a bezpečne odstrániť.

/ONE: Snow Foam pena má mimoriadne vysokú čistiacu účinnosť, ktorú navyše obohacujú citrusové prísady, ktoré majú vynikajúcu odmasťovaciu schopnosť a tým prispieva k všestrannému procesu urýchlenia čistenia automobilov profesionálmi, ale aj všetkými automobilovými nadšencami či začiatočníkmi.  

/ONE: Snow Foam je dokonalý začiatok pre každé hĺbkové čistenie  alebo údržbu vášho automobilu.

Riedenie:

 • 1:10 Nadmerné znečistenie
 • 1:25 Silné znečistenie až stredné znečistenie
 • 1:50 Ľahké znečistenie a bežná údržba

Návod na použitie :

 • Pred použitím dôkladne potraste obsah nádoby. Dbajte, aby ste pri práci používali vhodné ochranné prostriedky - rukavice a ochranné okuliare. Vykonajte vždy skúšobné testovacie nanesenie na nenápadnú plochu automobilu.
 • Dôkladne opláchnite vozidlo so silným prúdom vody, aby boli odstránené všetky voľné nečistoty.
 • Zrieďte s vodou v pomere 1:10 (1 diel produktu na 10 dielov vody) v nádobe napeňovača.
 • Pomocou vysokokvalitného napeňovača nastriekajte na automobil. Dbajte na to, aby bol rovnomerne pokrytý s vytvorenou penou po celej ploche automobilu.
 • Nechajte pôsobiť asi 5 až 6 minút. Nepoužívajte na priamom slnku alebo na horúce povrchy a nenechajte túto penu zaschnúť na povrchu.
 • Dôkladne opláchnite so silným prúdom vody.

Doporučenie pre najlepšie výsledky :

 • Zmiešajte v nádobe napeňovača a aplikujte na automobil, keď sa vytvorí hustá pena.
 • Pri výkone bežného čistenia automobile zrieďte v pomere 50ml > 450ml vody. Pri strednom druhu znečistenia 75ml > 425ml vody (alebo 1% PIR) pri veľkom znečistení 
 • 100 > 400ml vody (alebo 2% PIR), nadmerné znečistenie  150ml > 350ml vody  (alebo 3% PIR).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Garage Therapy Ltd založili v roku 2019 dvaja priatelia, Marios Sergides, IT profesionál, a Rodger Holmes, stavebný inžinier. Sme veľkí automobiloví nadšenci so špecifickou vášňou pre detailing automobilov a profesionálne sa detailingu od roku 2008. Našou víziou je prinášať prémiové vysokokvalitné prípravky pre starostlivosť o automobil, ktoré skutočne dodávajú tri kľúčové metriky: kvalita, hodnota a výkon.

Kvalita: V našich prípravkoch sa používajú iba prvotriedne chemikálie, žiadne škrty.

Hodnota: Poskytujeme väčšiu hodnotu pomocou všestranných prípravkov pri zachovaní najvyššej kvality, výkonu, štandardov a zásad.

Výkon: Prípravky GT sú vyrobené tak, aby podávali výkon, a preto sú dôkladne testované a preverované odborníkmi z priemyslu. V honbe za dokonalosťou prináša Garage Therapy nadšencom, záujemcom a profesionálom z priemyslu prémiové ponuky starostlivosti o automobil, ktoré si zaslúžia miesto v každej garáži.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.