KXK Dynamics Palm Blox Hard - hrubé brúsne bloky, 3ks v balení

Kód: 4618
Novinka
Značka: KXK
€29,99 / ks €24,99 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto brúsne bloky KXK Dynamics Palm Blox Series sú určené na obrusovanie lakovaných OEM povrchov. Majú vynikajúci ergonomický dizajn a pri použití s brúsnym papierom KXK Dynamics zabezpečujú maximálny kontakt pre rovnomerné a dokonalé obrusovanie.

KXK Dynamics Palm Blox Series je vynikajúci prostriedok pre povrchovú úpravu lakovaných plôch vášho automobilu.

Niektoré časti automobilu boli znova lakované a tieto znova lakované časti si vyžadujú pozornosť a starostlivosť naviac, keď sa jedná a leštenie, úpravu a obrusovanie. S pomocou brúsnych blokov KXK Dynamics Palm Blox Series dokážete prinavrátiť znova - aby boli lakované plochy automobilu ako nové.

KXK Dynamics Palm Blox Series sú najmodernejšie brúsne bloky, ktoré majú vynikajúce účinky na úpravu škrabancov z povrchov. Použitím blokov KXK Dynamics Palm Blox Series s brúsnym papierom sa dosiahnu najlepšie výsledky. Vďaka ergonomickému tvaru dochádza k maximálnemu a rovnomernému kontaktu medzi brúsnym blokom a upravovaná plocha automobilu tak získa oveľa viac pravidelnejšie a dôslednejšie brúsenie, ktoré je potom veľmi ľahko leštením odstrániteľné.

Tento produkt sa dodáva v 3 rozmeroch : 13,3 x 3,2cm Soft Foam Black (hrubý čierny blok penový),  10,2 x 2,5cm Soft Foam Black (hrubý čierny blok penový )  a 7,6 x 1,9cm Soft Foam Black (hrubý čierny penový blok), v závislosti od toho, čo potrebujete.

KXK Dynamics Palm Blox Soft Series - mäkké brúsne bloky sa dajú veľmi prakticky udržať v ruke a majú prispôsobený ich povrch.

KXK Dynamics Palm Blox Series sú najmodernejšie vyvinuté brúsne bloky, ktoré majú vynikajúce účinky na lakované plochy.

KXK Dynamics Palm Box Soft súprava -  súprava 3 mäkkých kusov brúsnych blokov, ktoré sú určené na obrusovanie na lakovaných plochách. Použitím týchto blokov s brúsnym papierom získate tie najlepšie výsledky. Má ergonomický dizajn a jeho použitím dosiahnete najdokonalejšie výsledky, kedy dochádza k účinnému, rovnomernému obrusovaniu určenej plochy a známky obrusovania potom môžu byť veľmi ľahko a rýchlo vyleštené.

V danej zostave sa nachádzajú:

  • Mäkký penový blok čierny s rozmerom 7,5 x 5,6 cm
  • Mäkký penový blok čierny s rozmerom 10,2 x 2,5 cm
  • Mäkký penový čierny blok s rozmerom 13,3 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

KXK Dynamics – vysnívaný, navrhnutý, vyrobený a zostavený v USA. Od konca roku 2015 KXK Dynamics prebieha nepretržitou spoluprácou medzi Jasonom Killmerom (víťazom ocenenia Ridler), Andym Wardom z Proficient X a Eronom Knoxom z Red's Detail Co. s cieľom vytvoriť vysokokvalitné produkty pre kolegov z detailingu, ktoré zlepšujú efektivitu, ziskovosť a výsledky. Tu v KXK Dynamics si kladieme za cieľ zamerať sa na navrhovanie inovatívnych riešení pre najbežnejšie výzvy, s ktorými sa členovia komunity detailingu dennodenne stretávajú.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.