KXK Dynamics Palm Blox Soft - mäkké brúsne bloky, 3ks v balení

Kód: 4617
Novinka
Značka: KXK
€29,99 / ks €24,99 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto brúsne bloky KXK Dynamics Palm Blox Series sú určené na obrusovanie lakovaných OEM povrchov. Majú vynikajúci ergonomický dizajn a pri použití s brúsnym papierom KXK Dynamics zabezpečujú maximálny kontakt pre rovnomerné a dokonalé obrusovanie.

KXK Dynamics Palm Blox Series je vynikajúci prostriedok pre povrchovú úpravu lakovaných plôch vášho automobilu.

Niektoré časti automobilu boli znova lakované a tieto znova lakované časti si vyžadujú pozornosť a starostlivosť naviac, keď sa jedná a leštenie, úpravu a obrusovanie. S pomocou brúsnych blokov KXK Dynamics Palm Blox Series dokážete prinavrátiť znova - aby boli lakované plochy automobilu ako nové.

KXK Dynamics Palm Blox Series sú najmodernejšie brúsne bloky, ktoré majú vynikajúce účinky na úpravu škrabancov z povrchov. Použitím blokov KXK Dynamics Palm Blox Series s brúsnym papierom sa dosiahnu najlepšie výsledky. Vďaka ergonomickému tvaru dochádza k maximálnemu a rovnomernému kontaktu medzi brúsnym blokom a upravovaná plocha automobilu tak získa oveľa viac pravidelnejšie a dôslednejšie brúsenie, ktoré je potom veľmi ľahko leštením odstrániteľné.

Tento produkt sa dodáva v 3 rozmeroch : 13,3 x 3,2cm Soft Foam Black (mäkký čierny blok penový),  10,2 x 2,5cm Soft Foam Black (mäkký čierny blok penový )  a 7,6 x 1,9cm Soft Foam Black (mäkký čierny penový blok), v závislosti od toho, čo potrebujete.

KXK Dynamics Palm Blox Soft Series - mäkké brúsne bloky sa dajú veľmi prakticky udržať v ruke a majú prispôsobený ich povrch.

KXK Dynamics Palm Blox Series sú najmodernejšie vyvinuté brúsne bloky, ktoré majú vynikajúce účinky na lakované plochy.

KXK Dynamics Palm Box Soft súprava -  súprava 3 mäkkých kusov brúsnych blokov, ktoré sú určené na obrusovanie na lakovaných plochách. Použitím týchto blokov s brúsnym papierom získate tie najlepšie výsledky. Má ergonomický dizajn a jeho použitím dosiahnete najdokonalejšie výsledky, kedy dochádza k účinnému, rovnomernému obrusovaniu určenej plochy a známky obrusovania potom môžu byť veľmi ľahko a rýchlo vyleštené.

V danej zostave sa nachádzajú:

  • Mäkký penový blok čierny s rozmerom 7,5 x 5,6 cm
  • Mäkký penový blok čierny s rozmerom 10,2 x 2,5 cm
  • Mäkký penový čierny blok s rozmerom 13,3 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KXK Dynamics – vysnívaný, navrhnutý, vyrobený a zostavený v USA. Od konca roku 2015 KXK Dynamics prebieha nepretržitou spoluprácou medzi Jasonom Killmerom (víťazom ocenenia Ridler), Andym Wardom z Proficient X a Eronom Knoxom z Red's Detail Co. s cieľom vytvoriť vysokokvalitné produkty pre kolegov z detailingu, ktoré zlepšujú efektivitu, ziskovosť a výsledky. Tu v KXK Dynamics si kladieme za cieľ zamerať sa na navrhovanie inovatívnych riešení pre najbežnejšie výzvy, s ktorými sa členovia komunity detailingu dennodenne stretávajú.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.