Tac System Fabric Coat

Kód: 597/500
€56,28 / ks €46,90 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
29.9.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Tac System Fabric Coat je novo vyvinutý povlak určený pre textilné a kožené tkaniny, (ideálne pre textilné rohože, čalúnené sedačky, obuv, ale dokonca aj kožené časti). Je veľmi ľahko aplikovateľný a ponúka dokonalý hydrofóbny účinok na použité čalúnenie. Prípravok poskytuje vysokú ochranu pred UV žiarením a odolnosť voči škvrnám a tak zvyšuje trvanlivosť a životnosť samotného materiálu.

Výdrž: 1 mesiac a viac.

Aplikácia:

  1. Tkaninu dobre očistite od nečistôt a olejových zvyškov (najlepšie pomocou nášho prípravku Multi Cleaner).
  2. Po vyčistení povrchu Multi Cleanerom povrch vysušte.
  3. Prípravok Fabric Coat pretrepte a rovnomerne nastriekajte po celej ploche. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, použite jemnú kefku alebo štetec pre dôkladné zapracovanie prípravku. Takto ošetrenú plochu nechajte úplne vyschnúť svojvoľne alebo za pomoci horúceho vzduchu*.

*Pracovná teplota v rozmedzí 10 – 30ºC  

Upozornenie:

  • Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchom a chladnom prostredí.
  • Používajte vhodné ochranné pomôcky (rukavice, okuliare, rúško na tvár).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.