CleanTech Tar and Glue - prípravok na chemickú dekontamináciu

Kód: 102/501
€36,80 / ks €30,67 bez DPH
Vypredané
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

CleanTech Tar & Glue - prípravok na chemickú dekontamináciu - účinne odstraňuje tvrdé nečistoty z povrchu vozidla, ako sú asfalt, lepidlo, živica. Prípravok stačí aplikovať cez rozprašovač na miesto znečistenia, chvíľu počkať a opláchnuť dostatkom vody. V prípade, že ide o väčšie a ťažšie nečistoty, postup opakujte až do úplného odstránenia. Dbajte hlavne na to, aby prípravok nezaschol na povrchu vozidla.

CleanTech Tar & Glue je ideálnym prípravkom na čistenie lakovaných častí vozidla. Účinne rozpúšťa mazivá, oleje a vosky a dokonca aj živicu či zvyšky lepidla. Dokonale odmasťuje povrch, čím odstráni všetky nečistoty a usadeniny. Produkt je charakteristický svojou účinnosťou a bezpečnosťou. Prípravok je pripravený na priame použitie.

Aplikácia:

  • Nastriekajte produkt na povrch vozidla.
  • Nechajte pôsobiť 1 - 2 minúty.
  • Opláchnite dostatočným tlakom vody.
  • Pri silnom znečistení postup opakujte až do želaného výsledku.

Upozornenie:

  • Pred aplikáciou výrobku skontrolujte funkčnosť na neviditeľnom mieste.
  • Nepoužívajte výrobok na horúcich povrchoch ani na slnku. Výrobok nesmie zaschnúť! 
  • Nepoužívajte výrobok na plastové a sklenené časti, obzvlášť svetlomety! 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RZ Avatar autora | 9.3.2019
Veľmi účinný produkt, vyskúšal som už viac produktov typu Tar od iných výrobcov a tento patrí medzi tie najlepšie.

CleanTech Company je výrobcom autokozmetiky a príslušenstva pre starostlivosť o vozidlá. Zákazník vždy dostáva prípravky, ktoré sú vytvorené pod prísnou kontrolou a založené na bohatých vedomostiach výrobcu. Spoločnosť je tvorená ľuďmi s nadšením a skúsenosťami. Výsledkom sú tak prípravky, ktoré sú odpoveďou na očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. To všetko znamená, že CleanTech vytvára efektívnu kozmetiku pre starostlivosť o vozidlá. Všetky dostupné prípravky prešli testami kvality a majú požadované certifikáty v rámci európskych zákonov.

Cieľom spoločnosti CleanTech je poskytovať profesionálne produkty, ktoré sami otestujeme a neustále zlepšujeme. Sme odhodlaní ponúkať profesionálne služby pre našich klientov a starostlivo sa podieľať na rozvoji automobilového priemyslu v Poľsku a okolitých štátoch.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.