Vážení zákazníci, v súčasnej dobe je umožnená platba za objednávku iba vopred prostredníctvom platobnej karty alebo bankového prevodu. Za pochopenie vopred ďakujeme. V prípade problémov nás kontaktujte na info@andyhoauto.sk Ďakujeme!

Tac System Tar Zero a Iron Zero v 1

Kód: 1160/100M 1160/500 1160/100 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Tac System
€3,49 / ks €12,49 / ks €19,19 / ks od €3,49 / ks €2,91 bez DPH €10,41 bez DPH €15,99 bez DPH od €2,91 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
7.4.2020 7.4.2020 7.4.2020 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

TR.ZR je kombináciou odstraňovača Tar zero a Iron Zero, čo šetrí váš čas a náklady! TR.ZR je vysoko výkonný odmasťovač, ktorý je určený na odstraňovanie dechtu, železa, nečistôt a špiny pre akýkoľvek vonkajší povrch vozidla. TR.ZR je prípravok na báze pH - neutrálnej látky, ktorý je určený na rozpustenie kontaminantov, aby chránil lak pred ich koróznymi poškodeniami. 

Návod na aplikáciu:

  1. Pred použitím prípravok dobre pretrepte. 
  2. Nastriekajte na povrch, ktorý chcete očistiť a počkajte približne 3 až 5 minút.
  3. Po uplynutí reakčného času dôkladne za pomoci silného tlaku vody opláchnite miesto na ktoré ste aplikovali prípravok.
  4. Následne miesto vysušte do sucha.

Upozornenie: Neaplikujte na plátennú strechu na kabriolete. Nedovoľte aby prípravok zaschol na povrchu. Nepoužívajte na horúcich povrchoch a ani na priamom slnku. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.