Tac System Water Spot Zero

Kód: 861/100
€20,39 / ks €16,99 bez DPH
Vypredané
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Water Spot Zero je pravdepodobne najúčinnejším a najjednoduchším spôsobom na odstraňovanie vodných škvŕn a kyselín! Vďaka svojej pokročilej receptúre je možné prípravok použiť na všetky povrchy, ktoré boli poškodené kyslými dažďami, vodnými škvrnami. Water Spot Zero odstraňuje kyslé dažde a škvrny od vody jednoduchým spôsobom. Počas práce s prípravkom vyniká príjemná vôňa čerstvého hrozna. Water Spot Zero odstraňuje škvrny, ktoré sú zapečené na skle a obnovuje viditeľnosť!

Aplikácia:

  1. Pred použitím dobre pretrepte.
  2. Prípravok nastriekajte alebo na mikrovláknovú utierku a pretrite znečistené miesto. V prípade ťažkého znečistenia nastriekajte prípravok a nechajte pôsobiť približne dve minúty.
  3. Následne utrite do sucha čistou mikrovláknovou utierkou alebo tlakom vody.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Počas aplikácie používajte ochranné pomôcky: rukavice, okuliare, dýchacie rúško na tvár. Nepoužívajte na iný účel, než na ktorý je určený. Pred použitím dobre pretrepte. Nestriekajte na ľudí ani na jedlo. Nepoužívajte výrobok na horúcich povrchoch, ani na slnku. Pracujte na dobre vetranom mieste. Odporúča sa použitie ochranných rukavíc. Nepoužívajte na textilnú časť kabrioletu. Nedovoľte aby prípravok bol na povrchu dlhšie ako 7 minút. Používajte iba na vonkajšie časti vozidla. Pri častom používaní prípravok mení svoju farbu z ružovej na žltú, avšak na kvalitu prípravku to nemá dopad. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 22.8.2020
Výborný produkt ktorý krásne odstraňuje vodné škvrny zo všetkých druhov povrchu odporúčam topka
5
RZ Avatar autora | 2.6.2020
Veľmi účinný produkt na odstránenie vodných stôp a vodného kameňa, ktorý naozaj funguje a nenarúša ochrany. Vhodný aj na čistenie keramík.

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.