Artdeshine Wheel coating - ochranný povlak diskov s prímesou grafénu

Kód: 4872/30M
Novinka
Značka: Artdeshine
€44,99 / ks €37,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný povlak na disky od Artdeshine je špeciálny povlak s grafénom na ošetrenie vašich milovaných diskov. Povlak dodá diskom vodoodpudivý efekt, vysokú tepelnú odolnosť a bude vaše disky udržiavať dlhšie čisté, ako nikdy predtým.

Povedzte nie usadzovaniu vzdušnej hrdzi.  

Nebudeme klamať, ak povieme, že my všetci čo sa venujeme starostlivosti o naše vysnené automobily trpíme pri čistení diskov, z dôvodu usadzovaniu vzdušnej hrdze a strávime tak pri dôkladnom čistení aj hodiny. Potom čo disky pekne vyčistíme, znova sa prevezieme v našom automobile a čo nevidieť, naše disky sú opäť znečistené, a už vopred vieme, že oplach tlakom vody nebude stačiť.

Ale, konečne si môžeme vydýchnuť.

Grafénový povlak od Artdeshine poskytuje dostatočnú tepelnú odolnosť a zabraňuje usadzovaniu vzdušnej hrdzi v záhyboch diskov. Čo Vám zaručí, že vaše disky bude stačiť umyť tlakom vody a pH neutrálny šampónom, agresívne prípravky na čistenie diskov nebudú tak viac potrebné. To je ale super!

Jednoduchá aplikácia -  dbajte ale na správnosť aplikácie.

Artdeshine uvádza výdrž až 1 rok alebo 60 umytí šampónom s neutrálnym pH, kým sa povlak znehodnotí.

Povlak je však pokročilejšieho typu, ktorý skutočne vyžaduje, aby ste vykonali správnu predprípravu na aplikáciu a aby ste z prípravku dostali maximum. Nejde teda o prípravok, ktorý nanesiete do 5 minút po umytí automobilu. Nie, využite čas a uistite sa, že sú disky chemicky aj mechanicky dôkladne vyčistené. Nezabúdajte aj na odmastenie povrchu, najlepšie 2x.

Ale odtiaľto je to jednoduché. Povlak sa ľahko aplikuje aj rozleštuje - a funguje to dobre ak pracujete s 2 utierkami, takže rozleštovanie je jednoduché.

Doba vytvrdzovania je niekoľko hodín. Ale opäť – práve povlaku prospieva to, že nebude vystavený vode prvých 24 hodín po aplikácii. Navyše má následnú dobu vytvrdzovania, kedy úplne vytvrdne, čo je až 7 dní v lete a 14 dní v zime. Pre maximálnu účinnosť 7 dní nepoužívajte žiadne chemické prípravky, ani tie pH neutrálne. Povlak potrebuje dostatočne vytvrdnúť pre maximálne vlastnosti.

Návod na použitie:

 • Začnite s dôkladným chemickým a mechanickým čistením diskov. Nakoniec odmastite povrch s odmasťovačom laku, najlepšie 2x.
 • Uistite sa, že máte pripravené 2 utierky na rozleštenie, ako aj mikrovláknový aplikátor pripravený na aplikáciu.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor. Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Aplikujte na povrch vertikálnymi a horizontálnymi pohybmi.
 • Počkajte 20 sekúnd.
 • Potom rozleštite prebytočný povlak utierkou z mikrovlákna.
 • Následne vezmite druhú mikrovláknovú handričku a doleštite do absolútneho lesku.
 • Ak máte problémy so zahmleným povrchom, môžete utierku mierne navlhčiť a tak rozleštiť. Potom vezmite suchú utierku a vysušte povrch.

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

 • Povlak je možné naniesť až v 2 vrstvách v 4 až 6 hodinových intervaloch. Nemusí nevyhnutne poskytovať lepší výkon, ale zabezpečuje lepšie pokrytie.

Kedy je povlak vytvrdnutý?

 • Po 4 hodinách. V tomto čase nesmie byť vystavený vode a iným zrážkam.
 • Kedy musím prvýkrát ručne umyť disky?
 • Po 4 dňoch v lete.
 • Po 8 dňoch v zime.

Ako najlepšie udržiavať povlak v dobrej kondícii?

 • Umyte každé dva týždne pH neutrálny šampónom.
 • Každý jeden alebo dva mesiace použite mierne kyslý alebo alkalický čistiaci prípravok.
 • Každé dva mesiace aplikujte vhodný detailer na udržanie hydrofóbneho účinku.
 • Každé štyri až šesť mesiacov sa odporúča vyčistiť povrch od asfaltu a vzdušnej hrdze, ako aj priživiť vhodným detailerom.
 • Ak jazdíte veľa km - je dôležité, aby ste automobil umývali a robili tieto procesy častejšie.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.