Artdeshine Wheel coating - ochranný povlak diskov s prímesou grafénu

Kód: 4872/30M
Novinka
Značka: Artdeshine
€44,99 / ks €37,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný povlak na disky od Artdeshine je špeciálny povlak s grafénom na ošetrenie vašich milovaných diskov. Povlak dodá diskom vodoodpudivý efekt, vysokú tepelnú odolnosť a bude vaše disky udržiavať dlhšie čisté, ako nikdy predtým.

Povedzte nie usadzovaniu vzdušnej hrdzi.  

Nebudeme klamať, ak povieme, že my všetci čo sa venujeme starostlivosti o naše vysnené automobily trpíme pri čistení diskov, z dôvodu usadzovaniu vzdušnej hrdze a strávime tak pri dôkladnom čistení aj hodiny. Potom čo disky pekne vyčistíme, znova sa prevezieme v našom automobile a čo nevidieť, naše disky sú opäť znečistené, a už vopred vieme, že oplach tlakom vody nebude stačiť.

Ale, konečne si môžeme vydýchnuť.

Grafénový povlak od Artdeshine poskytuje dostatočnú tepelnú odolnosť a zabraňuje usadzovaniu vzdušnej hrdzi v záhyboch diskov. Čo Vám zaručí, že vaše disky bude stačiť umyť tlakom vody a pH neutrálny šampónom, agresívne prípravky na čistenie diskov nebudú tak viac potrebné. To je ale super!

Jednoduchá aplikácia -  dbajte ale na správnosť aplikácie.

Artdeshine uvádza výdrž až 1 rok alebo 60 umytí šampónom s neutrálnym pH, kým sa povlak znehodnotí.

Povlak je však pokročilejšieho typu, ktorý skutočne vyžaduje, aby ste vykonali správnu predprípravu na aplikáciu a aby ste z prípravku dostali maximum. Nejde teda o prípravok, ktorý nanesiete do 5 minút po umytí automobilu. Nie, využite čas a uistite sa, že sú disky chemicky aj mechanicky dôkladne vyčistené. Nezabúdajte aj na odmastenie povrchu, najlepšie 2x.

Ale odtiaľto je to jednoduché. Povlak sa ľahko aplikuje aj rozleštuje - a funguje to dobre ak pracujete s 2 utierkami, takže rozleštovanie je jednoduché.

Doba vytvrdzovania je niekoľko hodín. Ale opäť – práve povlaku prospieva to, že nebude vystavený vode prvých 24 hodín po aplikácii. Navyše má následnú dobu vytvrdzovania, kedy úplne vytvrdne, čo je až 7 dní v lete a 14 dní v zime. Pre maximálnu účinnosť 7 dní nepoužívajte žiadne chemické prípravky, ani tie pH neutrálne. Povlak potrebuje dostatočne vytvrdnúť pre maximálne vlastnosti.

Návod na použitie:

 • Začnite s dôkladným chemickým a mechanickým čistením diskov. Nakoniec odmastite povrch s odmasťovačom laku, najlepšie 2x.
 • Uistite sa, že máte pripravené 2 utierky na rozleštenie, ako aj mikrovláknový aplikátor pripravený na aplikáciu.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor. Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Aplikujte na povrch vertikálnymi a horizontálnymi pohybmi.
 • Počkajte 20 sekúnd.
 • Potom rozleštite prebytočný povlak utierkou z mikrovlákna.
 • Následne vezmite druhú mikrovláknovú handričku a doleštite do absolútneho lesku.
 • Ak máte problémy so zahmleným povrchom, môžete utierku mierne navlhčiť a tak rozleštiť. Potom vezmite suchú utierku a vysušte povrch.

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

 • Povlak je možné naniesť až v 2 vrstvách v 4 až 6 hodinových intervaloch. Nemusí nevyhnutne poskytovať lepší výkon, ale zabezpečuje lepšie pokrytie.

Kedy je povlak vytvrdnutý?

 • Po 4 hodinách. V tomto čase nesmie byť vystavený vode a iným zrážkam.
 • Kedy musím prvýkrát ručne umyť disky?
 • Po 4 dňoch v lete.
 • Po 8 dňoch v zime.

Ako najlepšie udržiavať povlak v dobrej kondícii?

 • Umyte každé dva týždne pH neutrálny šampónom.
 • Každý jeden alebo dva mesiace použite mierne kyslý alebo alkalický čistiaci prípravok.
 • Každé dva mesiace aplikujte vhodný detailer na udržanie hydrofóbneho účinku.
 • Každé štyri až šesť mesiacov sa odporúča vyčistiť povrch od asfaltu a vzdušnej hrdze, ako aj priživiť vhodným detailerom.
 • Ak jazdíte veľa km - je dôležité, aby ste automobil umývali a robili tieto procesy častejšie.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie