APS Premium PAD PRIMER - impregnátor leštiacich padov

Kód: 4650/500
Novinka
Značka: APS
€8,99 / ks €7,49 bez DPH
Na ceste - skladom do 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.1.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento prípravok poskytuje vysokokvalitné, tepelne odolné navlhčenie pre leštiace kotúče z vysokokvalitnej peny, používané pri strojovom leštení. Ich povrch potom zostane vlhký a zabezpečia sa tým ešte viac  efektívnejšie výsledky leštenia.

APS Premium PAD PRIMER je kvalitná impregnácia pre leštiace kotúče vyrobené z kvalitnej peny,  pri aplikovaní leštiacich abrazívnych pást a viskóznych leštidiel.

APS Premium PAD PRIMER navlhčí leštiaci penový kotúč tým, že vytvorí rovnomerný povlak, ktorý pôsobí proti vyparovaniu a tým sa minimalizuje rýchle vyschnutie tohto leštiaceho kotúča.

APS Premium PAD PRIMER je založený z nosných molekúl, ktoré viažu existujúcu vlhkosť, znižujú trecí odpor a zabraňujú rýchlemu odparovaniu. Tento prípravok je vhodný najmä pre tzv. "suché pasty" hrubšieho druhu alebo leštidlá, ktoré vďaka zadržovaniu vlhkosti majú oveľa viac času na ich účinné pôsobenie. Môže sa použiť jednak na tzv. predvlhčenie leštiacich kotúčov, ale aj na opakované zvlhčovanie pri dlhšom procese leštenia alebo pri vysokých teplotách. 

APS Premium PAD PRIMER je vysokokvalitný zvlhčovač leštiacich kotúčov, udržuje ich dlhšie vlhkými.

Jeho výrazne vyššia teplota vyparovania udržuje leštiaci kotúč dlhšie vlhký a tým môže leštiaca pasta dlhšiu dobu účinne pôsobiť.

Špecifikácia:

  • Hodnota pH: 7
  • Obsah balenia: 500 ml

Návod na použitie:

Pripravte si leštičku a nastriekajte prípravok na leštiaci pad 1-2x zo vzdialenosti 20 až 30cm. Potom naneste leštiacu pastu čo najrovnomernejšie. V prípade potreby je možné použiť APS Premium Pad Primer na opakované navlhčenia počas dlhšieho procesu leštenia alebo pri vysokých teplotách okolitého prostredia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

APS, naša značka autokozmetiky, je starostlivo zostavený výber prípravkov z rôznych oblastí autokozmetiky. Naším cieľom je pokryť hlavné oblasti starostlivosti o automobil, ako aj vyplniť existujúce medzery a silný dopyt po špeciálnych pomôckach na starostlivosť o automobil cieleným, kvalitným, no cenovo dostupným sortimentom prípravkov a produktov.

APS sa delí na tri kvalitné rady: Basic, Pro a Premium.

  • Basic je cenovo optimalizovaný prípravok, ktorý ponúka jednoduchý a lacný spôsob, ako sa dostať do kontaktu so starostlivosťou o automobil, najmä pre tých, ktorí sú v starostlivosti o automobil noví.
  • Pro už obsahuje rad kvalitnejších prípravkov autokozmetiky. V tejto oblasti nájdete množstvo prípravkov, ktoré často nie sú o nič horšie ako drahé značkové prípravky, no prinášajú so sebou atraktívnu cenu.
  • S APS-Premium náš obchod ponúka veľmi kvalitné prípravky autokozmetiky za primeranú cenu. Položky sú k tomuto sortimentu priradené až po dôkladnom testovaní, aby sme sa my aj naši zákazníci mohli na túto kvalitu spoľahnúť.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.