Aqua Car Cosmetics PPF Shield - keramická ochrana pre PPF a vinyl fólie

Kód: 4213/15M 4213/30M 4213/100 Zvoľte variant
€36,99 / ks €63,99 / ks €149,99 / ks od €36,99 / ks €30,83 bez DPH €53,33 bez DPH €124,99 bez DPH od €30,83 bez DPH
Skladom (2 ks) Skladom (3 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
5.10.2022 5.10.2022 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqua Car Cosmetics Shield PPF predstavuje veľmi silný keramický povlak na PPF fólie a na vinylové fólie. Hlavnou výhodou, ktorú získame, je klzkosť povlaku po nanesení na fóliový materiál. Fólia bude tak viac hydrofóbna, oveľa menej sa špiní, čím je údržba viac jednoduchšia. Čo je veľmi dôležité, povlak chráni fóliu pred zožltnutím alebo popráskaním

Výdrž povlaku je 60 tisíc km alebo 3 roky.

Návod na použitie:

Na aplikátor so suede handričkou naneste približne 8 kvapiek. Takéto množstvo je dostatočné na to, aby sa ním pokryla asi polovica stredne veľkého dielu karosérie, nanesená vrstva povlaku by mala byť hrubá a mokrá.

Krížovými pohybmi roztrite povlak na fóliu. Počkajte približne 30 sekúnd a odstráňte prebytočný prípravok pomocou mikrovlákna (prípravok rýchlo kryštalizuje, takže nečakajte príliš dlho). Druhým mikrovláknom povrch vyleštite. Po nanesení náteru na všetky časti fólie ich nechajte vytvrdnúť 24 hodín v priaznivých poveternostných podmienkach. Dbajte na to, aby teplota neklesla pod 10 stupňov Celzia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 30.9.2022
-funguje na jednotku -výborná hydrofobnosť -výborne sa s ňou pracuje -maximálna spokojnosť (po 4 mesiacoch)

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.