Artdeshine Graphene BX Coating - grafénový povlak pre nadšencov

Kód: 4860/50M
Novinka
Značka: Artdeshine
€77,99 / ks €64,99 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Graphene BX Coating od Artdeshine je sklokeramický povlak, ktorý možno použiť na ochranu a ošetrenie povrchov ako lak, plast, PPF fólie atď. Vďaka grafénu sú ošetrené povrchy extrémne hladké a super odpudzujúce vodu a nečistoty. Na lakovaných povrchoch dodáva pekný a mokrý lesk, rovnako ako na plastových a matných lakoch peknú plnosť. Povlak je vyvinutý pre nadšencov, ktorí chcú vyskúšať najnovšiu technológiu. S ohľadom na to sa prípravok neuveriteľne ľahko aplikuje.

Šialene hladký - šialene lesklý

Graphene BX Coating robí všetky povrchy, na ktoré ho aplikujete, neuveriteľne hladké. Oboje pocítite hneď po, ale najmä po vytvrdnutí povlaku - ako sa lak stáva extrémne hladkým. A jeho hladkosť znamená, že voda z neho šľahá a vyžaduje minimálny dotyk na čistenie ošetrených povrchov.

1+ rok alebo 60 umytí

Podľa nášho názoru má Artdeshine skutočne rozumný spôsob hodnotenia očakávanej trvanlivosti svojich povlakov na ochranu laku. Napr. s BX môžete očakávať, že:

Povlak priľne k laku a je hydrofóbny 1+ rok po aplikácii.

Ak umývate s prípravkami s hodnotou pH pod 12 - pred opätovným nanesením ho môžete umyť až 60-krát.

Vrstva, ktorú povlak dodáva laku, je hrúbkou na úrovni 0,3-0,5 mikrónu.

Odolnosť voči chemikáliám bola testovaná aj na to, aby odolala umývaniu kyslým šampónom od pH 5 a zásaditým prípravkom do pH 12. Ak umývate silnými chemikáliami, mali by ste počítať s výdržou a počtom možných umytí, ktoré vykonáte pred opätovným aplikovaním približne polovicu.

Neuveriteľne jednoduchá aplikácia

Povlak Graphene BX Coating je možné aplikovať na panel do maximálne rozlohy 1 x 1 metra. Po 25-30 sekundách sa na povrchu trochu zahmlí a potom sa dá ľahko rozleštiť. Takže super jednoduché použitie. A už po 5 hodinách môžete automobil uviesť do užívania a vystaviť ho napríklad vode.  Vo všeobecnosti odporúčame zabrániť kontaktu s vodou 24 hodín a 7 dní neumývať s prípravkami.

Návod na použite:

Predtým ako začnete:

 • Dbajte na to, aby bol lak aspoň chemicky a mechanicky vyčistený, najlepšie aj vyleštený.
 • Uistite sa, že lak je dostatočne odmastený odmasťovačom laku.
 • Uistite sa, že je k dispozícii dobré osvetlenie.
 • Nepracujte na priamom slnku a nie pri teplotách nad 25 stupňov.
 • Obsah fľaštičky dôkladne pretrepte a počkajte 1 minútu, kým ju otvoríte.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor (prvýkrát). Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Povlak nanášajte na plochu maximálnej rozlohy 1 x 1 meter krížovými pohybmi, aby ste zabezpečili úplné pokrytie povrchu.
 • Počkajte 15-20 sekúnd a rozleštite povlak utierkou z mikrovlákna. Vezmite druhú čistú a novú utierku na doleštenie.
 • Pred pokračovaním na ďalší panel skontrolujte, či povlak je dostatočne rozleštený.  

FAQ:

Mám miesta po nanesení povlaku, ktoré vyzerajú trochu zahmlene. Čo robím zle ?

 • Vezmite mierne vlhkú utierku z mikrovlákna a doleštite povrch.

Môže sa Graphene BX Coating vrstviť?

 • Graphene BX Coating je možné naniesť až v 2 vrstvách – nie je to však potrebné a nemusí nutne poskytovať dlhšiu výdrž, ale povrch je o niečo hladší. Medzi vrstvami 1 a 2 počkajte prípadne 2 hodiny.

Kedy je povlak úplne vytvrdnutý?

 • Po 5 hodinách. V tomto čase nesmie byť vystavený vode a iným zrážkam.
 • Kedy musím prvýkrát umyť automobil?
 • Po 7 dňoch v lete
 • Po 14 dňoch v zime
 • Ihneď odstráňte alebo odstráňte vtáčí trus a pod., ak sa počas tejto doby dostane na lak. Nastriekajte vodu na predmet a utrite vlhkou utierkou z mikrovlákna.

Ako najlepšie udržiavať povlak v dobrej kondícii?

 • Umyte každé dva týždne pH neutrálny šampónom.
 • Každý jeden alebo dva mesiace použite mierne kyslý alebo alkalický čistiaci prípravok.
 • Každé dva mesiace aplikujte vhodný detailer na udržanie hydrofóbneho účinku.
 • Každé štyri až šesť mesiacov sa odporúča vyčistiť povrch od asfaltu a vzdušnej hrdze, ako aj priživiť vhodným detailerom.
 • Ak jazdíte veľa km - je dôležité, aby ste automobil umývali a robili tieto procesy častejšie.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie