Artdeshine Graphene Maintenance Coating - doprajte svojmu stávajúcemu povlaku injekciu grafénu

Kód: 4899/50M
Novinka
Značka: Artdeshine
€36,99 / ks €30,83 bez DPH
Skladom (4 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Artdeshine Graphene Maintenance Coating - doprajte svojmu stávajúcemu povlaku injekciu grafénu

Graphene Maintenance Coating je povlak na báze SiO2 a grafénu, ktorý možno použiť buď ako primárnu ochranu, alebo na doplnenie akéhokoľvek povlaku na báze SiO2. Zvýši sa tým odolnosť, rovnako ako povrch získa lesk a hladkosť, ktorú môže poskytnúť iba grafénová vrstva. Povlak je možné použiť prakticky na všetky povrchy a jeho použitie je neuveriteľne jednoduché a rýchle. Ideálne pre nadšencov, ktorí si chcú vyskúšať  aplikovať svoj prvý povlak, alebo pre profesionálov, ktorí chcú dať dobrému povlaku extra šmrnc! Doba vytvrdzovania iba 3 hodiny, čo znamená, že automobil je možné po aplikácii rýchlo používať.

Náš najjednoduchší povlak

Graphene Maintenance Coating od Artdeshine je jedným z najjednoduchších povlakov na aplikáciu. Vyžaduje si to samozrejme povinnú prípravu laku - ale samotná aplikácia je neskutočne jednoduchá, s veľmi nízkym rizikom vzniku takzvaných "high spots" - tzn. oblasti, kde sa povlak ťažko rozlešťuje. Je to preto ideálne miesto, kde začať pre Vás, ktorí chcete začať s nanášaním prvého keramického povlaku.

Je ideálny aj pre Vás, ktorí profesionálne pracujete s keramickými povlakmi. Možno ste aplikovali 3 alebo 5-ročný povlak – ale naozaj chcete, aby bola vrchná vrstva extra hladká a lesklá, čo môže poskytnúť iba grafénová vrstva. Potom môžete rýchlo naniesť vrstvu udržiavacieho povlaku.

V konečnom dôsledku je vhodný aj na zlepšenie existujúceho povlaku. Napr. po 1, 3 alebo možno viac rokoch - predĺži životnosť a zvýši jeho výkon.

Perly z divokej vody

Na povlakoch Artdeshine s grafénom je niečo. A udržiavací povlak nie je výnimkou. Ak milujete vodné perly a lak, ktorý je extrémne nenáročný na údržbu, tak sa pozrite týmto smerom.

Jednak robí lak extrémne hladkým, čo si všimnete už pri rozleštovaní. A táto hladkosť bude v nasledujúcich dňoch len divokejšia.

Prvých veľa umytí budete mať pocit, akoby ste sa laku takmer nemuseli dotknúť, pokiaľ bol napenený pH neutrálnou aktívnou penou. A práve to pomáha zabezpečiť šetrné umývanie a údržbu automobilu, na ktorom je povlak aplikovaný.

Výdrž 6+ mesiacov alebo 25 umývacích cyklov.

Rovnako je povrch odolný voči chémii medzi pH 5 a 11.

Hrúbka vrstvy je 0,1-0,2 mikrónov - čo bude dodatočná nášlapaná vrstva nanesená na lak.

Predtým ako začnete:

 • Dbajte na to, aby bol lak aspoň chemicky a mechanicky vyčistený, najlepšie aj vyleštený.
 • Uistite sa, že lak je dostatočne odmastený odmasťovačom laku.
 • Uistite sa, že je k dispozícii dobré osvetlenie.
 • Nepracujte na priamom slnku a nie pri teplotách nad 25 stupňov.
 • Obsah fľaštičky dôkladne pretrepte a počkajte 1 minútu, kým ju otvoríte.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor (prvýkrát). Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Povlak nanášajte na plochu maximálnej rozlohy 1 x 1 meter krížovými pohybmi, aby ste zabezpečili úplné pokrytie povrchu.
 • Počkajte 15-20 sekúnd a rozleštite povlak utierkou z mikrovlákna. Vezmite druhú čistú a novú utierku na doleštenie.
 • Pred pokračovaním na ďalší panel skontrolujte, či povlak je dostatočne rozleštený.

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

 • Graphene Maintenance Coating je možné naniesť až v 2 vrstvách – nie je to však potrebné a nemusí to nevyhnutne poskytovať dlhšiu výdrž, ale povrch je o niečo hladší. Medzi vrstvami 1 a 2 počkajte 2 hodiny.

Kedy je povlak vytvrdený?

 • Po 3 hodinách. V tomto čase nesmie byť vystavený vode a iným zrážkam.
 • Kedy musím prvýkrát ručne umyť automobil?
 • Po 4 dňoch v lete.
 • Po 8 dňoch v zime.
 • Ihneď odstráňte vtáčí trus a pod., ak sa počas tejto doby dostane na lak. Utrite vlhkou utierkou z mikrovlákna.

Ako najlepšie udržiavať povlak v dobrej kondícii?

 • Umyte každé dva týždne pH neutrálny šampónom.
 • Každý jeden alebo dva mesiace použite mierne kyslý alebo alkalický čistiaci prípravok.
 • Každé dva mesiace aplikujte vhodný detailer na udržanie hydrofóbneho účinku.
 • Každé štyri až šesť mesiacov sa odporúča vyčistiť povrch od asfaltu a vzdušnej hrdze, ako aj priživiť vhodným detailerom.
 • Ak jazdíte veľa km - je dôležité, aby ste automobil umývali a robili tieto procesy častejšie.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.