Artdeshine Graphene Maintenance Coating - doprajte svojmu stávajúcemu povlaku injekciu grafénu

Kód: 4899/50M
Novinka
Značka: Artdeshine
€36,99 / ks €30,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Artdeshine Graphene Maintenance Coating - doprajte svojmu stávajúcemu povlaku injekciu grafénu

Graphene Maintenance Coating je povlak na báze SiO2 a grafénu, ktorý možno použiť buď ako primárnu ochranu, alebo na doplnenie akéhokoľvek povlaku na báze SiO2. Zvýši sa tým odolnosť, rovnako ako povrch získa lesk a hladkosť, ktorú môže poskytnúť iba grafénová vrstva. Povlak je možné použiť prakticky na všetky povrchy a jeho použitie je neuveriteľne jednoduché a rýchle. Ideálne pre nadšencov, ktorí si chcú vyskúšať  aplikovať svoj prvý povlak, alebo pre profesionálov, ktorí chcú dať dobrému povlaku extra šmrnc! Doba vytvrdzovania iba 3 hodiny, čo znamená, že automobil je možné po aplikácii rýchlo používať.

Náš najjednoduchší povlak

Graphene Maintenance Coating od Artdeshine je jedným z najjednoduchších povlakov na aplikáciu. Vyžaduje si to samozrejme povinnú prípravu laku - ale samotná aplikácia je neskutočne jednoduchá, s veľmi nízkym rizikom vzniku takzvaných "high spots" - tzn. oblasti, kde sa povlak ťažko rozlešťuje. Je to preto ideálne miesto, kde začať pre Vás, ktorí chcete začať s nanášaním prvého keramického povlaku.

Je ideálny aj pre Vás, ktorí profesionálne pracujete s keramickými povlakmi. Možno ste aplikovali 3 alebo 5-ročný povlak – ale naozaj chcete, aby bola vrchná vrstva extra hladká a lesklá, čo môže poskytnúť iba grafénová vrstva. Potom môžete rýchlo naniesť vrstvu udržiavacieho povlaku.

V konečnom dôsledku je vhodný aj na zlepšenie existujúceho povlaku. Napr. po 1, 3 alebo možno viac rokoch - predĺži životnosť a zvýši jeho výkon.

Perly z divokej vody

Na povlakoch Artdeshine s grafénom je niečo. A udržiavací povlak nie je výnimkou. Ak milujete vodné perly a lak, ktorý je extrémne nenáročný na údržbu, tak sa pozrite týmto smerom.

Jednak robí lak extrémne hladkým, čo si všimnete už pri rozleštovaní. A táto hladkosť bude v nasledujúcich dňoch len divokejšia.

Prvých veľa umytí budete mať pocit, akoby ste sa laku takmer nemuseli dotknúť, pokiaľ bol napenený pH neutrálnou aktívnou penou. A práve to pomáha zabezpečiť šetrné umývanie a údržbu automobilu, na ktorom je povlak aplikovaný.

Výdrž 6+ mesiacov alebo 25 umývacích cyklov.

Rovnako je povrch odolný voči chémii medzi pH 5 a 11.

Hrúbka vrstvy je 0,1-0,2 mikrónov - čo bude dodatočná nášlapaná vrstva nanesená na lak.

Predtým ako začnete:

 • Dbajte na to, aby bol lak aspoň chemicky a mechanicky vyčistený, najlepšie aj vyleštený.
 • Uistite sa, že lak je dostatočne odmastený odmasťovačom laku.
 • Uistite sa, že je k dispozícii dobré osvetlenie.
 • Nepracujte na priamom slnku a nie pri teplotách nad 25 stupňov.
 • Obsah fľaštičky dôkladne pretrepte a počkajte 1 minútu, kým ju otvoríte.
 • Nakvapkajte 16-20 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor (prvýkrát). Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 8 až 10 kvapiek.
 • Povlak nanášajte na plochu maximálnej rozlohy 1 x 1 meter krížovými pohybmi, aby ste zabezpečili úplné pokrytie povrchu.
 • Počkajte 15-20 sekúnd a rozleštite povlak utierkou z mikrovlákna. Vezmite druhú čistú a novú utierku na doleštenie.
 • Pred pokračovaním na ďalší panel skontrolujte, či povlak je dostatočne rozleštený.

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

 • Graphene Maintenance Coating je možné naniesť až v 2 vrstvách – nie je to však potrebné a nemusí to nevyhnutne poskytovať dlhšiu výdrž, ale povrch je o niečo hladší. Medzi vrstvami 1 a 2 počkajte 2 hodiny.

Kedy je povlak vytvrdený?

 • Po 3 hodinách. V tomto čase nesmie byť vystavený vode a iným zrážkam.
 • Kedy musím prvýkrát ručne umyť automobil?
 • Po 4 dňoch v lete.
 • Po 8 dňoch v zime.
 • Ihneď odstráňte vtáčí trus a pod., ak sa počas tejto doby dostane na lak. Utrite vlhkou utierkou z mikrovlákna.

Ako najlepšie udržiavať povlak v dobrej kondícii?

 • Umyte každé dva týždne pH neutrálny šampónom.
 • Každý jeden alebo dva mesiace použite mierne kyslý alebo alkalický čistiaci prípravok.
 • Každé dva mesiace aplikujte vhodný detailer na udržanie hydrofóbneho účinku.
 • Každé štyri až šesť mesiacov sa odporúča vyčistiť povrch od asfaltu a vzdušnej hrdze, ako aj priživiť vhodným detailerom.
 • Ak jazdíte veľa km - je dôležité, aby ste automobil umývali a robili tieto procesy častejšie.

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

 • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie