AutoGlanz P1 - keramická ochrana laku

Kód: 1862/30M
Novinka Tip
Značka: AutoGlanz
€23,99 / ks €19,99 bez DPH
Vypredané
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

P1 Lite Car Ceramic Coating je keramický povlak na báze rozpúšťadiel, ktorý obsahuje živicu a ponúka vysoko odolný, ultra hydrofóbny povrch s vysokým leskom. Navrhnutý tak, aby sa dal ľahko aplikovať aj za horších podmienok.  P1 Lite ponúka ochranu po dobu 12 mesiacov ako samostatný produkt v jednej vrstve všetkým lakovaným častiam.

Na zvýšenie hrúbky filmu a zvýšenie trvanlivosti je možné naniesť ďalšie vrstvy (maximálne 3 vrstvy). Pre väčšiu odolnosť a samočistiacu schopnosť sme navrhli špeciálny topper, ktorý bude pracovať popri P1 Lite s názvom SP1. SP1 je sprej na báze vody, ktorý podporuje keramiku a ktorý sa aktívne viaže na povrch P1 Lite, čím poskytuje vyšší účinok samočistenia. SP1 by sa mal opakovane nanášať každé 2 až 4 mesiace v závislosti od režimu umývania a poveternostných podmienok. Je to jednoduchý prípravok, ktorý iba nastriekate a zotriete mikrovláknom.  

Pre príklad:2 vrstvy P1 Lite, po ktorých nasleduje jedna vrstva SP1 aplikovaná každé 3 mesiace, môžu mať za následok 3+ roky ochrany za predpokladu, že sa pravidelne a šetrne bude automobil umývať.  

Návod na použitie:

  1. Uistite sa, že povrch je úplne čistý, suchý a dostatočne odmastnený.
  2. Naneste niekoľko malých kvapiek P1 Lite na semišovú handričku alebo semišový aplikátor.
  3. Keramický povlak P1 Lite vždy nanášajte iba po jednom panely a vždy rovnomerne. Poznámka - P1 Lite má reakčnú dobu asi 5 minút pri izbovej teplote, po uplynutí tejto doby povlak začne pomaly katalyzovať a vytvrdzovať. Panel by nemal vyzerať nasýtený povlakom, povlak by mal byť rovnomerne a šetrne rozmiestnený po povrchu a zároveň dosiahnuť plné pokrytie v tenkej rovnomernej vrstve.
  4. Po nanesení náteru bude potrebné nechať vytvrdnúť povlak 10 až 20 minútu, v závislosti od aktuálnej vlhkosti.
  5. Po úplnom vytvrdnutí povlaku by ste mali vidieť minimálne aplikačné ťahy, tak ako ste nanášali povlak. Na úplné zahladenie povlaku použite vysoko kvalitnú mikrovláknovu utierku  P1 Lite bol vyvinutý na použitie v akýchkoľvek podmienkach a môže byť aplikovaný aj vonku. Počas nanášania a vytvrdzovania je však potrebné dbať na to, aby bol povrch suchý a bez akýchkoľvek nečistôt a častíc prenášaných vzduchom. Ak je to možné, pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame, aby všetky aplikované panely boli udržiavané suché najbližšie dve hodiny po aplikácii.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 30.8.2020
Jednoduchá ochrana laku, zvládne to aj úplný amatér, neskutočný lesk a hladkosť povrchu
5
M Avatar autora | 13.8.2020
Skvelá keramická ochrana laku. Jednoduchá aplikácia, takmer absencia doleštovania pri tenkej vrstve. Balenie vystačí na 3 vrstvy. Pre niekoho kto začína je to najlepšia voľba ako vstúpiť do sveta keramík. Perfektné voduodpudivé vlasntnosti, lak je hladký, kĺzky, a krásne lesklý. Jednoducho perfektná ochrana laku za pár eur.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.