CleanTech Tech Coat - keramická ochrana laku s výdržou až 36 mesiacov

Kód: 3469/15M
Novinka
Značka: CleanTech
€76 / ks €63,33 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tech Coat je najmodernejší jednozložkový keramický povlak pre lakované časti a disky automobilu. Keramický povlak kladie dôraz na lesk a ochranu laku, tak, aby lak vyzeral dlhodobo ako nový.

Tvrdosť 9H znižuje vznik mikroškrábancov a UV filter chráni pred vyblednutím farby laku. Ďalšou vlastnosťou je vysoká odolnosť voči agresívnym chemickým prípravkom, jednoduchšie čistenie ťažkých nečistôt a znižuje tvorbu vodných škvŕn dôsledkom tvrdej vody. Jeho sklovitosť, hladkosť a skvelé vodoodpudzujúce vlastnosti uspokoja každého milovníka automobilov.

Výdrž keramického povlaku je až 36 mesiacov. Počas tohto obdobia, okrem pravidelného umývania a občasnej dekontaminácie laku a diskov, nie je potrebná aplikácia akéhokoľvek TOP coat-u.

Návod na použitie:

 1. Pripravte si lak / disky – dôkladne odstráňte všetky nečistoty, škvrny alebo akýkoľvek prach z povrchu. Podľa potreby povrch vyleštite pred aplikáciou keramického povlaku.
 2. Po očistení a osušení povrch odmastite pomocou 50%+ Izopropylalkoholu. Dôrazne neodporúčame používať iné odmasťovacie prípravky.
 3. Povlak aplikujte na menšie časti (približne 40 x 40 cm) pomocou priloženého aplikátora a so semišovou handričkou. Ihneď po aplikácii rozleštite povrch mikrovláknovou utierkou, aby ste predišli vzniku šmúh. 
 4. Ak produkt po nanesení zaschne a nie je dobre rozleštení, re-aplikujte Tech Coat a opätovne rozleštite mikrovláknovou utierkou.

Ďalšie informácie a odporúčania:

 • Aplikujte vždy v dobre vetranej miestnosti.
 • V prípade vysokej teploty a vysokej vlhkosti vzduchu (nad 65%) sa môžu vyskytnúť problémy s nanášaním keramického povlaku.
 • Povlak nechajte vytvrdnúť minimálne 12 hodín a zabráňte kontaktu s vodou, prachom a iným znečistením. 
 • Ak sa povrch počas prvých 12 hodín navlhčí, osušte ho sušiacim uterákom a zabráňte zaschnutiu vody na povrchu.
 • Odporúčame automobil počas prvých 7 dní neumývať so žiadnymi chemickými prípravkami.
 • Suede handričku často obmieňajte, pretože Tech Coat rýchlo tvrdne.
 • Chráňte Tech Coat pred ohňom a vysokými teplotami.
 • Vždy počas aplikácie používajte ochrannú masku a rukavice.

Výdrž povlaku závisí od prípravy povrchu pred jeho nanášaním a následnej starostlivosti. Na dosiahnutie maximálnej trvanlivosti odporúčame povrch pred nanášaním povlaku správne vyčistiť. Po nanesení povlaku by sa malo dbať na dôkladné umytie rúk  niekedy je potrebné použiť de-ironizér na odstránenie kovových usadenín a odstraňovač živice a dechtu.

Výdatnosť povlaku je 15 až 20 ml pre stredne veľké auto.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CleanTech Company je výrobcom autokozmetiky a príslušenstva pre starostlivosť o vozidlá. Zákazník vždy dostáva prípravky, ktoré sú vytvorené pod prísnou kontrolou a založené na bohatých vedomostiach výrobcu. Spoločnosť je tvorená ľuďmi s nadšením a skúsenosťami. Výsledkom sú tak prípravky, ktoré sú odpoveďou na očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. To všetko znamená, že CleanTech vytvára efektívnu kozmetiku pre starostlivosť o vozidlá. Všetky dostupné prípravky prešli testami kvality a majú požadované certifikáty v rámci európskych zákonov.

Cieľom spoločnosti CleanTech je poskytovať profesionálne produkty, ktoré sami otestujeme a neustále zlepšujeme. Sme odhodlaní ponúkať profesionálne služby pre našich klientov a starostlivo sa podieľať na rozvoji automobilového priemyslu v Poľsku a okolitých štátoch.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.