Garage Therapy Cerberus - keramická ochrana laku s výdržou až 36 mesiacov

Kód: 3550/30M
€62,50 / ks €52,08 bez DPH
Vypredané
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Cerberus je vynikajúci dlhodobý keramický ochranný povlak, ktorý je vyrobený podľa najmodernejšej nano-technológie a je určený pre ochranu lakovaných plôch. Úlohou tejto keramickej ochrany je prevencia a ochrana lakovaných plôch vášho automobilu pred účinkami UV žiarenia, pôsobenia chemických látok a mechanického poškodenia lakovaných plôch automobilu. Cerberus bol vyrobený z najmodernejších a najkvalitnejších druhov prírodných zložiek, ktoré vytvárajú neuveriteľne výnimočnú silnú schopnosť naviazania sa na aplikovaný lakovaný povrch. Tento produkt vytvára vynikajúci vysoký lesk, je hydrofóbny, dlhotrvajúci a chráni pred vplyvmi UV žiarenia, účinkami tepla a korózie počas obdobia až 3 rokov a zároveň udržuje vynikajúcu hladkosť a podporuje samočistiacu schopnosť.

Cerberus je vynikajúci ochranný keramický povlak, ktorý vám bude veľmi účinne pomáhať v udržovaní vzhľadu a podmienok lakovaných plôch vášho automobilu a bude zabraňovať v usadzovaní nečistôt na ich povrchu a tým bude uľahčovať aj čistenie a bežnú údržbu lakovaných plôch automobilu. Cerberus je dokonalý prostriedok pre všetkých hobby nadšencov, detailerov a profesionálov, ktorí hľadajú, ako vytvoriť dlhotrvajúcu keramickú ochranu lakovaných plôch, ktorá bude garantovať najlepšiu rovnováhu medzi ochrannou účinnosťou a vizuálnym vzhľadom.

Obsah balenia:

 • 1x Garage Therapy GT Cerberus keramický ochranný povlak
 • 1x Garage Therapy GT aplikátor na nanášanie
 • 5x Aplikačné utierky zo semišu
 • 1x Ochranné rukavice
 • 1x Sklenené kvapkadlo
 • 1x Návod na použitie

Aplikácia: 
Povlak je vhodný na všetky lakované plochy automobilov, motocyklov, plastových častí, predných a zadných svetlometov a diskov.
Z hľadiska opatrnosti, prevencie nepoužívajte tento ochranný povlak najmenej 2 až 3 mesiace od doby, kedy bolo vykonané lakovanie dielov, ktoré chcete ochrániť s týmto povlakom

Príprava pred aplikáciou:

 1. Umyte automobil so /Zero: Decon šampónom, aby ste zabezpečili hĺbkové čistenie lakovaných častí karosérie automobilu. /Zero: Decon šampón sa môže tiež použiť na čistenie diskov alebo sa môže alternatívne použiť /One: Wheel -šampón na umývanie kolies.
 2. Dekontaminujte s použitím prípravku /Zero: Iron oxide, aby ste odstránili znečistenia spôsobené náletovou hrdzou. Odstráňte nánosy živice a ostatné lepivé nánosy vysokokvalitným odstraňovačom AutoGlanz Spar-Tar a a nakoniec vykonajte mechanickú dekontamináciulaku -tzv.clayovanie (hĺbkové čistenie laku).
 3. Keď je povrch zbavený nečistôt, odporúčame odmastnenie povrchu ako napríklad čističom IPA (Izopropylalkohol), vďaka ktorému zbavíte lak automobilu aj posledných prípadných nečistôt a tak bol dokonale zabezpečený povrch pred aplikovaním ochranného povlaku.
 4. Vyleštite ručne alebo strojovo lakovaný povrch do želaného stavu.
 5. Potom, ako ste ukončili všetky postupy týkajúce sa opráv lakovaných plôch pre odstránenie všetkých zvyškov leštiacich olejov, umyte automobil so /Zero: dekontaminačným šampónom. Použite horúcu vodu a metódu dvoch vedier.
 6. Dbajte na to, aby bol povrch suchý a použite prvotriedne detailingové prostriedky, aby boli
  dokonale vyčistené povrchy, na ktoré chcete aplikovať ochranný povlak.

Odporučenie:

 • Vezmite do úvahy, že odmasťovací čistič IPA sám o sebe nerozloží všetky zvyšky rôznych druhov leštiacich olejov, silikónov a iných chemických látok. Odporúčame vám prvotriedny Paint Prep čistiaci prostriedok na lakované plochy na odstránenie zbytkov leštiacich pást, silikónov, aby bolo zabezpečené čo najlepšie naviazanie ochranného povlaku na lakovanú plochu.

Návod na použitie: 

 1. Garage Therapy GT keramický ochranný povlak by sa mal aplikovať vo vnútorných priestoroch pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaštičky, najmä ak bola v statickej polohe dlhšiu dobu. Obaľte Garage Therapy GT semišovou handričkou Garage Therapy GT obdĺžnikový aplikátor.
 2. Aplikujte 4-5 kvapiek Cerberus ochranného povlaku kvapkaním priamo nadol do stredu semišovej handričky. Môžete tiež aplikovať pokračujúcim kvapkaním v priamej línii na semišovú handričku, ale dbajte na to, aby nebola príliš premočená.
  Rada: Dbajte na to, aby ste pevne uzavreli fľaštičku s obsahom ochranného povlaku Cerberus po každom použití, aby nedošlo k neznehodnoteniu jej obsahu.
 3. Aplikačná plocha by mala byť nie väčšia ako 60cm x 60 cm, nanášajte vzorom krížového šrafovania, aby ste zabezpečili rovnomerné pokrytie.
 4. Počkajte 1 až 2 minúty, aby mohlo dôjsť ku krásnemu rozžiareniu lesku lakovanej plochy. V chladnejších podmienkach to môže trvať o niekoľko minút dlhšie.
  Poznámka: Pri väčších plochách sa snažte pracovať tak, aby ste si plochu rozdelili na odlišné sekcie, aby ste mohli vedieť, na ktorých plochách ste už pracovali.
 5. Akonáhle Cerberus rozžiarila celý lak, použite mikrovláknovú utierku s krátkym vláknom pre rozleštenie ochranného povlaku. Pre odstránenie prebytočného množstva povlaku vykonajte priamočiarymi pohybmi tzv. buffovanie. Použite samostatnú čistú mikrovláknovú utierku s krátkym vláknom, aby ste buffovali- odstránili zostávajúce prebytočné zvyšky z plôch. Vždy buffujte na väčšej ploche, než bola pôvodne aplikovaná.
 6. Dbajte na svoju ochranu a volte vhodné ochranné.

Technické informácie:

 • Cerberus je keramický ochranný povlak pre automobilové povrchy.
 • Chemická odolnosť 2-11 pH.
 • Tvrdosť 3,5 H.
 • Uhol zmáčania 107°.
 • Vynikajúco vodoodpudivý.
 • Odolný voči vplyvom UV žiarenia a účinkom vysokých teplôt.
 • Odolnosť voči korozívnym vplyvom.
 • Odolnosť voči soli.
 • Odpudzovanie olejových kvapalín.
 • Po uplynutí 2 hodín je povlak správne a bezpečne naviazaný na povrch a môže poskytovať maximálnu ochranu laku.
 • Úplne vytvrdnutý je po 7 dňoch
 • Neumývajte povrch najmenej 7 dní.
 • Druhá vrstva sa môže aplikovať po 1 až 2 hodinách.
 • Počkajte 12 hodín predtým, než sa aplikuje Garage Therapy GT Chimera Top coat - vrchný polymérový ochranný povlak.

Údržba ochranného povlaku Cerberus: 
Pre dosiahnutie maximálnej doby trvania a pôsobenia je dôležité sa o tento ochranný povlak vhodne starať a udržiavať ho.

 1. Umývajte auto s našim prvotriednym ph - neutrálnym šampónom /ONE: Car a /ONE: Wheel šampónom na kolesá, pre čistenie diskov.
 2. Pri umývaní použite bezpečné metódy a vysokokvalitné prostriedky - /One: Wash pad -umývaciu
  mikrovláknovú špongiu a /One: Wheel Mitt - umývaciu rukavičku na disky.
 3. Dekontaminujte váš automobil každé 4 - 6 mesiace s  ZERO:Decon šampónom a /Zero: Iron oxide,
  aby ste odstránili znečistenia spôsobené náletovou hrdzou, priemyselnými splodinami a ostatnými druhmi znečistenia.
 4. Raz za rok by sa mal aplikovať na ochranný povlak Chimera znova ochranný povlak Chimera, ktorý je našim ultra-hydrofóbnym, vrchným ochranným povlakom. Chimera tak bude vyživovať spodnú ochrannú vrstvu, zvýši jej hydrofóbnosť, hladkosť a lesk.
 5. Starostlivosť o udržiavanie ochranného povlaku Chimera je ideálna s použitím TWO:/ Quick detailerom- prípravkom pre rýchlejšie uschnutie alebo s /Two: Sigma - ako 2 mesačný  ochranný povlak alebo /Three: keramický sealant- ako alternatíva pre dlhodobú ochranu.
 6. Ak bol aplikovaný Garage Therapy GT ochranný povlak profesionálnymi, certifikovanými odborníkmi, odporúčame vykonanie ročnej revíznej prehliadky lakovaných plôch vášho vozidla, aby bola zabezpečená dôsledná a nevyhnutná ochrana lakovaných plôch a ochranných povlakov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Garage Therapy Ltd založili v roku 2019 dvaja priatelia, Marios Sergides, IT profesionál, a Rodger Holmes, stavebný inžinier. Sme veľkí automobiloví nadšenci so špecifickou vášňou pre detailing automobilov a profesionálne sa detailingu od roku 2008. Našou víziou je prinášať prémiové vysokokvalitné prípravky pre starostlivosť o automobil, ktoré skutočne dodávajú tri kľúčové metriky: kvalita, hodnota a výkon.

Kvalita: V našich prípravkoch sa používajú iba prvotriedne chemikálie, žiadne škrty.

Hodnota: Poskytujeme väčšiu hodnotu pomocou všestranných prípravkov pri zachovaní najvyššej kvality, výkonu, štandardov a zásad.

Výkon: Prípravky GT sú vyrobené tak, aby podávali výkon, a preto sú dôkladne testované a preverované odborníkmi z priemyslu. V honbe za dokonalosťou prináša Garage Therapy nadšencom, záujemcom a profesionálom z priemyslu prémiové ponuky starostlivosti o automobil, ktoré si zaslúžia miesto v každej garáži.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie