Infinity Wax Synergy Lite - ročná keramická ochrana laku v spreji

Kód: 3652/100
Novinka
Značka: Infinity Wax
€24,99 / ks €20,83 bez DPH
Skladom (5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
18.5.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Synergy Lite je keramický povlak v spreji s výdržou až 12 mesiacov. Netreba si ho mýliť so sealentom ! Synergy lite vďaka použitej technológií funguje podobne ako keramické povlaky no s tým rozdielom, že je v spreji čo mu prináša nespočetné množstvo výhod !

  • Vhodný aj pre človeka bez skúseností
  • Je možné produkt aplikovať na akýkoľvek lakovaný povrch vrátane diskov.
  • Prebytok prípravku je možné odstrániť až do 15 minút od aplikácie.
  • Pozoruhodný stmavovací efekt vďaka ktorému má lak hĺbku a perfektne maskuje drobné nedostatky laku.
  • Keramický povlak Synergy Lite sa môžete vrstviť a to presne toľkokrát, koľkokrát len chcete s hodinovým časovým rozostupom.
  • Automobil môže vyraziť na cesty takmer okamžite po aplikácií.

Príprava:

Automobil dôkladne umyte a uistite sa, že bol odstránený všetok decht a hrubé nečistoty. Pre čo najlepší výsledok odporúčame zahrnúť chemickú a mechanickú dekontamináciu laku. Po celom umývacom procese nezabudnite dôkladne vysušiť automobil. Dôležitou časťou je nielen umyť automobil ale aj odmastniť povrch s Infinity Wax Synergy Prep. Ten má za úlohu odstrániť zvyšky povrchovo aktívnych látok ako aj zvyškov z chemickej dekontaminácie. Tento krok je nevyhnutný na zabezpečenie úplne čistého povrchu, na ktorý sa má povlak nadviazať. Pri práci s produktom Infinity Wax Synergy Prep pracujte iba na 1 paneli naraz alebo na polovičnom paneli v prípade ako je kapota či strecha.

Aplikácia:

Nastriekajte 6-8x prípravku na aplikátor na nanášanie keramických ochrán obalený suede handričkou alebo na mikrovláknový aplikátor. Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo prípravku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu. Dbajte na pravidelné dopĺňanie Synergy lite podľa potreby. Prípravok na aplikátore nanášajte šachovnicovým spôsobom (zhora-nadol a následne zľava - doprava). Pamätajte, prípravok sa nesmie aplikovať striekaním priamo na diel automobilu len na vhodný aplikátor ! Následne nechajte pôsobiť prípravok 30 sekúnd až 5 minút a odstráňte prebytok prípravku. V prípade použitia mikrovlákna s krátkym vláknom, môžete nechať prípravok pôsobiť až 15 minút bez strachu, že sa bude náročne rozlešťovať. Akonáhle máte aplikovaný Synergy Lite po celom automobile, odporúčame s plyšovým mikrovláknom ešte raz rozleštiť všetky plochy, kde ste keramický povlak aplikovali.

Prečo tak rýchlo ?

V prípade Lite sme tento keramický povlak obohatili o 2 polymérové prvky, ktoré pôsobia ako „obetná“ vrstva, teda vytvárajú prídavnú ochrannú vrstvu ihneď po aplikácii. Vďaka tomu je povrch okamžite hydrofóbny a tiež znižuje tvorbu vodných škvŕn. Tieto polyméry vydržia až do prvého umytia autuomobilu, čo odporúčame vykonať najskôr až po 7 dňoch od aplikácie. Po 7 dňoch bez umývania môžete svoje vozidlo umývať bežným spôsobom s kvalitnými čistiacimi prípravkami, odporúčame používať šampóny bez vosku, ako je Pure Shampoo a kvalitnú aktívnu penu, akou je Wipeout. Pre čo najlepšie výsledky ako funkčné tak aj vizuálne odporúčame vykonať stojové leštenie laku.

Upozornenie:

Nikdy sa nepokúšajte spoznávať vôňu Synergy Lite, obsahuje totiž rozpúšťadlá, ktoré môžu dráždiť oči a dýchacie cesty. Vždy striekajte priamo na aplikátor a nie na časti automobilu, pretože pravdepodobne dôjde k prestreku, ktorý môže na automobilu stvrdnúť a vyžadovať tak náročné odstránenie. Pri práci s Lite používajte vždy rukavice a pri striekaní prípravku na aplikátor vždy stojte proti vetru, aby ste predišli náhodnému vdýchnutiu. Vždy uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie