Artdeshine Leather & Plastic Coating - ochranný povlak kože a plastov v interiéri automobilu

Kód: 4866/30M
Novinka
Značka: Artdeshine
€44,99 / ks €37,49 bez DPH
Skladom (5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Artdeshine Leather & Plastic Coating je povlak so špeciálnym zložením, aby odolal jedinečným požiadavkám kože a plastov v interiéri automobilu. Tieto oblasti sú vystavené neustálemu náporu chátrajúcich, abrazívnych alebo chemických leptadiel z každodenných činností, ako je nastupovanie/vystupovanie z automobilu, rozliatie nápojov a prenosy farieb z odevov.

Počas životnosti interiéru automobilu sa tieto akty pomaly vytrácajú z nového vzhľadu, pocitu a vône, čo si nakoniec vyžaduje renováciu. Kožený a plastový povlak od Artdeshine pomáha minimalizovať toto opotrebovanie prostredníctvom nášho jedinečného zloženia a metód chemickej disperzie počas výroby. Povlak je vhodný pre všetky typy kože a plasty v interiéri automobilu, poskytuje ochranu s výdržou až do 1 roka.               

Plasty aby boli opäť čierne, koža aby bola pružná

Povlak zanecháva na plastoch krásnu čiernu matnú farbu bez akékoľvek náznaku lesklosti, a zas koži dodáva dostatočnú pružnosť, čo pomôže udržiavať kožu v čo najlepšej kondícii a minimalizovať tak popraskanie, či celkové vyblednutie sýtosti farby.

Jednoduchá aplikácia -  dbajte ale na správnosť aplikácie.

Povlak je však pokročilejšieho typu, ktorý skutočne vyžaduje, aby ste vykonali správnu predprípravu na aplikáciu a aby ste z prípravku dostali maximum. Nejde teda o prípravok, ktorý nanesiete do 5 minút. Nie, využite čas a uistite sa, že je povrch dostatočne chemicky vyčistený a zbavený prachu. Povlak sa ľahko aplikuje aj rozleštuje - a funguje to dobre ak pracujete s 2 utierkami, takže rozleštovanie je jednoduché.

Návod na použitie:

  • Začnite s dôkladným chemickým čistením kože/plastu. Potom povrch dostatočne vysušte.
  • Uistite sa, že máte pripravené 2 utierky na rozleštenie, ako aj mikrovláknový aplikátor pripravený na aplikáciu.
  • Nakvapkajte 12-8 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor (prvýkrát). Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 6 až 10 kvapiek. Aplikujte na povrch vertikálnymi a horizontálnymi pohybmi.
  • Počkajte 15 až 20 sekúnd.
  • Potom rozleštite prebytočný povlak jednou handričkou. Následne vezmite druhú mikrovláknovú handričku a doleštite v prípade prebytku povlaku.
  • Aké jednoduché!

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

Artdeshine Leather & Plastic Coating je možné naniesť až v 2 vrstvách – nie je to však potrebné. Medzi 1 a 2 vrstvou počkajte 2 až 4 hodiny.

Ako udržiavať funkčnosť povlaku ?

Dbajte na to aby ste používali prípravky na čistenie kože, plastov na pH neutrálnej báze bez obsahu hydroxidu sodného.  A pre udržanie/zlepšenie výkonu použite Artdeshine Graphene detailer, ktorý je možné naniesť aj na povrchy v interiéri automobilu.  

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

  • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.