Artdeshine Leather & Plastic Coating - ochranný povlak kože a plastov v interiéri automobilu

Kód: 4866/30M
Novinka
Značka: Artdeshine
€44,99 / ks €37,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Artdeshine Leather & Plastic Coating je povlak so špeciálnym zložením, aby odolal jedinečným požiadavkám kože a plastov v interiéri automobilu. Tieto oblasti sú vystavené neustálemu náporu chátrajúcich, abrazívnych alebo chemických leptadiel z každodenných činností, ako je nastupovanie/vystupovanie z automobilu, rozliatie nápojov a prenosy farieb z odevov.

Počas životnosti interiéru automobilu sa tieto akty pomaly vytrácajú z nového vzhľadu, pocitu a vône, čo si nakoniec vyžaduje renováciu. Kožený a plastový povlak od Artdeshine pomáha minimalizovať toto opotrebovanie prostredníctvom nášho jedinečného zloženia a metód chemickej disperzie počas výroby. Povlak je vhodný pre všetky typy kože a plasty v interiéri automobilu, poskytuje ochranu s výdržou až do 1 roka.               

Plasty aby boli opäť čierne, koža aby bola pružná

Povlak zanecháva na plastoch krásnu čiernu matnú farbu bez akékoľvek náznaku lesklosti, a zas koži dodáva dostatočnú pružnosť, čo pomôže udržiavať kožu v čo najlepšej kondícii a minimalizovať tak popraskanie, či celkové vyblednutie sýtosti farby.

Jednoduchá aplikácia -  dbajte ale na správnosť aplikácie.

Povlak je však pokročilejšieho typu, ktorý skutočne vyžaduje, aby ste vykonali správnu predprípravu na aplikáciu a aby ste z prípravku dostali maximum. Nejde teda o prípravok, ktorý nanesiete do 5 minút. Nie, využite čas a uistite sa, že je povrch dostatočne chemicky vyčistený a zbavený prachu. Povlak sa ľahko aplikuje aj rozleštuje - a funguje to dobre ak pracujete s 2 utierkami, takže rozleštovanie je jednoduché.

Návod na použitie:

  • Začnite s dôkladným chemickým čistením kože/plastu. Potom povrch dostatočne vysušte.
  • Uistite sa, že máte pripravené 2 utierky na rozleštenie, ako aj mikrovláknový aplikátor pripravený na aplikáciu.
  • Nakvapkajte 12-8 kvapiek povlaku na mikrovláknový aplikátor (prvýkrát). Takto nasiaknutý aplikátor zabezpečí dostatočné množstvo povlaku pre jeho aplikáciu a následne jeho dopĺňanie nebude vyžadovať takú spotrebu, postačí 6 až 10 kvapiek. Aplikujte na povrch vertikálnymi a horizontálnymi pohybmi.
  • Počkajte 15 až 20 sekúnd.
  • Potom rozleštite prebytočný povlak jednou handričkou. Následne vezmite druhú mikrovláknovú handričku a doleštite v prípade prebytku povlaku.
  • Aké jednoduché!

FAQ:

Môže sa povlak vrstviť?

Artdeshine Leather & Plastic Coating je možné naniesť až v 2 vrstvách – nie je to však potrebné. Medzi 1 a 2 vrstvou počkajte 2 až 4 hodiny.

Ako udržiavať funkčnosť povlaku ?

Dbajte na to aby ste používali prípravky na čistenie kože, plastov na pH neutrálnej báze bez obsahu hydroxidu sodného.  A pre udržanie/zlepšenie výkonu použite Artdeshine Graphene detailer, ktorý je možné naniesť aj na povrchy v interiéri automobilu.  

Ako dlho môže zostať otvorená fľaštička ?

  • Otvorená maximálne 6 mesiacov, neotvorená 2 roky.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie