Infinity Wax Leather Cleanser - čistič kožených materiálov

Kód: 5565
Novinka
Značka: Infinity Wax
€14,95 / ks €12,46 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Leather Cleanser je veľmi kvalitný prípravok na čistenie na kožených materiálov automobilov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre povrchy z pigmentovanej a umelej kože, ktoré sa bežne vyskytujú v interiéru automobilu. Kombináciou modifikovaných povrchovo aktívnych látok so špeciálnymi polymérmi sa výrobcovi Infinity Wax podarilo nielen vyvinúť novú generáciu prípravkov na čistenie kože, ale aj nastaviť nový štandard.

Leather Cleanser zvyšuje čistiaci výkon najmenej o 20 % v porovnaní s existujúcimi prípravkami na čistenie kože na trhu a je úplne biologicky odbúrateľný. Infinity Wax Leather Cleanser neobsahuje APEO, má certifikát bluesign® a ECOCERT Greenlife.

Návod na použitie:

  1. Pred použitím obsah nádoby dobre pretrepte.
  2. Nastriekajte priamo na kožený povrch, alebo pre vyššie efektívnosť použite výrobník peny.
  3. Začnite zapracovávať prípravkov pomocou mäkkého mikrovláknového aplikátora, mäkkej kefky na kožu alebo interiérovým scrub padom.
  4. Čistiaci prípravok začne pri zapracovávaní peniť, čo umožňuje dlhší pracovný čas.
  5. Zvyšky odstráňte kvalitnou čistou a suchou handričkou z mikrovlákna.
  6. Pred aplikáciou akýchkoľvek ochranných prípravkov sa uistite, že je povrch kože úplne suchý.

Poznámka: Môže spôsobiť podráždenie pokožky, preto pri používaní odporúčame nosiť rukavice.

Upozornenie:

  • Nevhodné pre Alcantaru, semiš alebo nubuk!

Dodatočné parametre

Kategória: Koža
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.