Artdeshine Clarity - odstraňovač škvŕn zo skla

Kód: 4857/100
Novinka
Značka: Artdeshine
€14,99 / ks €12,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte silno znečistené čelné sklo alebo len bojujete s odstránením posledného dopravného filmu, ktorý sa Vám nedarí odstrániť bežným spôsobom? Artdeshine Clarity je riešením vašich problémov.

Preč so škvrnami od vodného kameňa

Clarity od Artdeshine jemne odstraňuje škvrny od vodného kameňa, cestný film a ľahké škrabance bez poškodenia štruktúry vášho okna – a zaisťuje dokonalý, doslova až krištáľový výhľad a dôkladne pripraví povrch na aplikáciu tekutých stieračov, napríklad tých naších, Artdeshine Graphene Window Coating s výdržou až 1 rok.

Obsahuje jemné abrazívne častice na odstránenie mikroškrabancov, vodných škvŕn, cestného filmu a iných nečistôt.

Návod na použitie:

  • Pred použitím leštiacej pasty dôkladne chemicky a mechanicky (pomocou clay hliny) vyčistite okno a vysušte.
  • Aplikujte leštiacu pastu na filcový ručný aplikátor na leštenie skiel a preleštite okno do krištáľového vzhľadu, ťažie nečistoty si môžu žiadať dlhší čas na odstránenie.
  • Na záver až získate úplne číre sklo, odmastite ho s odmasťovačom laku a smelo sa môžete pustiť do aplikácie tekutých stieračov, napríklad tých našich Artdeshine Graphene Window Coating.

Upozornenie:

  • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na priamom slnku. Nepoužívajte na plastoch a laku.

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Škodlivý po požití. Dráždi oči.  PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.