AutoGlanz 125mm Duálna leštička – prelomová leštička s 15mm kmitom

Kód: 5511
Novinka
Značka: AutoGlanz
€219,99 / ks €183,33 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

AutoGlanz duálna leštička s 15mm výkmitom a 125mm zadným unášačom, má atraktívny dizajn a je veľmi spoľahlivá.  S kapacitou jej výkonnosti 1000W umožňuje dostatočnú výkonnosť nielen pre začiatočníkov, ale aj pre profesionálov. Je vyrobená podľa najmodernejšieho dizajnu, má optimálnu váhu a praktický, bezpečný úchyt. Nastavenie pracovnej rýchlosti sa pohybuje v rozmedzí 6 stupňov nastavenia. Takýto druh leštičky môžete nájsť iba v overených predajných  značkách!  Pri porovnaní jej ceny s kvalitou, ktorú dostanete, patrí táto leštička k prelomovým druhom.

15mm výkmit a 1000 W účinný motor, spolu s otáčkami až do výšky 4800 – áno, tieto špecifické vlastnosti by ste našli bežne iba u takých druhov nástrojov, ktorých cena sa pohybuje 2 až 3 x viac. Táto leštička je vynikajúcou voľbou pri vykonávaní strojového druhu leštenia na trochu väčších pracovných plochách a nie ste limitovaní výberom leštiacich kotúčov.

15mm výkmit zaručuje vykonanie profesionálnych výsledkov, pri použití správnych leštiacich kotúčov a leštiacich pást. Tento druh leštičky je bez limitov a dá sa s ňou veľmi jednoducho pracovať. Napriek 15mm výkmitu, ktorý zvyčajne spôsobuje vibrácie – jej obsluha je naozaj veľmi nenáročná a veľmi ľahko sa dá používať aj začiatočníkmi.

Vynikajúca!

AutoGlanz duálna leštička má mäkký úchyt v prednej aj v zadnej časti - čo znamená na oboch koncoch - kde držíte a regulujete leštičku. Rúčka je mierne prispôsobená so “sklonom”, aby zabezpečovala správne udržanie v ruke. Ovládanie nástroja je umiestnené v mieste ukazováka a prostredníka ruky. Tým dochádza k ľahšiemu uvedeniu do prevádzky a regulovaniu rýchlosti otáčok. Čo sa týka rýchlostí - ide tu o veľmi múdre riešenie – ak napr. preferujete nastaviť rýchlosť 4 zo 6 – potom nepotrebujete znížiť rýchlosť leštičky počas vykonávania leštenia. Iba jednoducho mierne stlačte a regulujte rýchlosť. A regulovanie rýchlosti sa nachádza práve v oblasti palca – čo je naozaj veľmi praktické.

Počas prevádzkovej činnosti leštičky máte možnosť uzamknutia pracovnej rýchlosti – čo je vhodné napr. v situácii, kedy potrebujete zmeniť pozíciu ruky z miesta regulovania rýchlosti na iné miesto. Tiež, čo sa týka elektrického prívodného kábla – máte voľnú dĺžku 4 metre, čo umožní veľmi ľahké obtočenie okolo pleca – a môžete tak pracovať aj na väčších plochách.

Elektrický kábel sa dodáva aj s praktickým upevnením samolepiaceho suchého zapínania, čo umožňuje vhodné uloženie kábla po jeho použití. Jednoznačne môžeme potvrdiť, že sa jedná skutočne o vynikajúci druh leštičky, ktorá vám dodá vynikajúcu hodnotu za vynaloženú investíciu.

Technické špecifikácie:

  • Váha leštičky je iba 3500 gramov
  • Moderný a ergonomický dizajn 
  • 6 stupňové rýchlosti s nastaviteľným spúšťačom (1800 - 4800 otáčok za minútu)
  • 125mm unášač
  • 15mm výkmit

Dodatočné informácie:

  • Dodáva sa s náhradným uhlíkom (2 ks)
  • Súčasťou balenia je tiež rúčka v tvare D, ktorú je možno pripevniť na nástroj v prípade preferencie užívateľa.
  • Priložené montážne kľúče sú určené pre výmenu zadného unášača a pre údržbu leštičky (pri mazaní tesnenia).

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Leštičky
Hmotnosť: 4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.