AutoGlanz 75mm Duálna leštička – malá leštička s 12mm kmitom

Kód: 5514
Novinka
Značka: AutoGlanz
€167,99 / ks €139,99 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto AutoGlanz malá duálna leštička je veľmi praktická a pohodlná, ktorá má 75mm unášač a veľmi nenáročne dokáže vyleštiť všetky okrajové a rohové časti lakovaných plôch.

Je ideálna na leštenie krytov spätných zrkadiel, prednej masky, B-stĺpikov, či na preleštenie lokálnych škrabancov.

Táto leštička s výkonom 600 W a plným 12mm výkmitom je veľmi efektívnym pracovným nástrojom. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, má pohodlný ergonomický úchyt, ktorý zabezpečuje bezpečné udržanie v ruke. A naviac, má naozaj veľmi pekný vzhľad!

Moderná a praktická leštička

Čo sa týka praktického hľadiska – môžeme iba pripomenúť, že tlačidlo zapn./vypn. sa nachádza na tej strane nástroja, ktorú držíte. Tiež v zadnej časti je možné regulovať rýchlosť otáčania v 6 stupňoch. V prednej časti leštičky sa nachádza gumený úchyt, ktorý zabezpečuje pohodlné a bezpečné udržanie leštičky v ruke.  Elektrický prívodný kábel má dĺžku 4 metre a dodáva sa aj s krúžkom samolepiaceho suchého zapínania, aby mohol byť  elektrický kábel pekne uložený po skončení činnosti leštičky.

12 mm výkmit

Leštička Auto Glanz 75mm Dual Action má 12mm výkmit. V kombinácii so 600 W motorom, ktorý je oveľa viac výkonnejší ako podobné druhy leštičiek, ktoré sú oveľa drahšie, tak získate leštičku, ktorá je univerzálna.  Vysoko účinný motor znamená, že stačí použitie iba primeranej sily na leštiaci nástroj – a leštenie lakovaného povrchu bude veľmi nenáročnou  činnosťou.

Pri najvyššom výkone rotuje leštička 4800 otáčok/min - čo je naozaj dostatočný výkon. My dávame prednosť výkonu pri rýchlosti 4 až 5 zo 6 stupňového radu. Napriek najvyššej pracovnej rýchlosti leštička nespôsobuje vibrácie.

Ak potrebujete menší druh leštičky, pre menší rozsah leštenia potom je naša malá duálna leštička tým správnym riešením pre vás.

Technické špecifikácie:

  • Leštička menších rozmerov,  ktorá váži približne 2 000 gramov
  • Pekné ergonomické tvarovanie úchytu do ruky
  • 6 stupňové rýchlosti s plynulým štartovaním ( 1800-4800 otáčok za min.)
  • Unášač 75mm
  • 12mm kmit

Dodatočné informácie :

  • Dodáva sa s náhradným uhlíkom (2ks) do motora.
  • Priložený kľúč pre výmenu zadného unášača a pre údržbu leštičky ( pri mazaní tesnenia).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Leštičky
Hmotnosť: 3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.