AutoGlanz Nano polisher – výkonná mini leštička

Kód: 5508
Novinka
Značka: AutoGlanz
€233,99 / ks €194,99 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Mini leštička AutoGlanz Nano polisher patrí medzi malé, ale za to veľmi výkonné leštičky s napájaním na batériu. Vďaka regulovateľnej rýchlosti a prispôsobiteľnému 12 mm výkmitu získate dostatočnú leštiacu silu pri činnosti, kedy potrebujete leštiť lakované povrchy na veľmi malých a ťažko dostupných miestach. S priloženými unášačmi 20mm a 30 30mm máte možnosť výberu leštiacich kotúčov od 25 až po 50mm. Tento druh leštičky je ideálny pre všetky druhy leštiacich činností, ktoré si vyžadujú veľmi malé kotúče na menej dostupné miesta.

Súčasťou balenia sú 2ks batérie 12V a nabíjačka v praktickom mäkkom obale.

V čom spočíva jej odlišnosť od ostatných leštičiek?

V súčasnej dobe je trh preplnený množstvom ponúk mini a mikro leštičiek. Z našej vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že sú nedostatočne využiteľné na ten účel, pre ktorý boli vyrobené – čiže pre leštenie lakovaných povrchov.

Rôzne testovania počas dostatočne dlhej doby boli dôležitými činiteľmi pri výrobe leštičky AutoGlanz Nano polisher tak,  aby spĺňala všetky predpoklady a funkcie, pre ktoré je určená. Aby nedošlo k takej situácii, ako napr. zastavenie rotovania pri vytváraní väčšieho zaťaženia.

Mini leštička Nano Polisher vykonáva rotačnú aj duálnu (orbitálnu) funkciu jednoducho výmenou nadstavcov. Má výkmit až 12mm a silu môžete ovplyvniť regulovaním otáčok. Môžeme podotknúť, že s výkmitom 3 mm a malými kotúčmi po brúsení s P3000 brúsnym papierom je možno odstrániť aj hlbšie škrabance.

Tiež je veľmi nenáročné nastavenie rýchlosti.

Bez obmedzenia

Leštička, ktorá pracuje na princípe batérií vám poskytne voľnosť bez toho, aby ste mali na mysli, čo budete robiť s elektrickým káblom. A keďže sa dodáva s 2ks batérií - máte tak možnosť jednu batériu nabíjať a druhú používať pri vašej práci. Týmto spôsobom tak nebudete mať problém s napájaním a plynulou činnosťou leštičky.

Doba nabíjania batérie je približne jednu hodinu. Je to zhruba rovnaký čas prevádzky batérie. Ako je tomu u nástrojov s napájaním z batérie, máte najvyššiu výkonnosť v prvých 50 % batériovej kapacity. Naše odporúčanie je vymeniť batériu tak, aby ste mohli prevádzkovať leštičku s batériou v stave najvyššej účinnosti.

Obsah balenia:

 • Leštička
 • 2ks batérie 12V/2,3 Ah
 • Nabíjačka
 • Rotačný adaptér
 • 3 mm DA adaptér
 • 12 mm DA adaptér
 • 20 a 30mm unášač (použiteľný pre všetky adaptéry)
 • Montážny kľúč pre upevnenie/uvoľnenie zadného tesnenia/adaptérov
 • Praktický úložný kufrík z mäkkého materiálu
 • Leštička má štandardnú EU zástrčku
 • Dodáva sa tiež s rôznymi kotúčmi, ktoré sú hlavne ako testovacia vzorka

Upozornenie: Pred prvým použitím úplne nabite obe batérie!

Dodatočné parametre

Kategória: Leštičky
Hmotnosť: 4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.