AutoGlanz Glass Cleaning Cloth - mikrovlákno na čistenie skiel, 3ks v balení, šedé

Kód: 4389
Novinka
Značka: AutoGlanz
€7,73 / ks €6,44 bez DPH €2,58 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikrovláknová utierka na čistenie skla, vyrobená našou spoločnosťou AutoGlanz a je určená pre čistenie okien a ostatných sklenených predmetov. Štruktúra tkania tejto mikrovláknovej utierky je charakteristická nesmierne hustým tkaním vlákien, čím je zaručené, že po utretí nezanechá žiadne stopy znečistených šmúh. Rozmery tejto mikrovláknovej utierky sú 40 x 40 cm a tiež je možné ju dvakrát preložiť a dá sa veľmi dobre uchopiť do ruky. Všetky jej praktické overené výhody tak umožnia jej používateľovi vyčistiť väčší počet okien predtým, než by bola premočená.

Presne taká, aká by mala byť.

Používanie rôznych druhov mikrovláknových utierok závisí zvyčajne od postoja používateľa. Pri používaní mikrovláknových utierok na sklo je však veľmi dôležité pripomenúť, aby takáto utierka spĺňala tieto podstatné charakteristiky - dostatočnú saciu schopnosť a zároveň  schopnosť vysušenia takéhoto povrchu bez zanechania akýchkoľvek šmuhov. Práve pre sklo je to ten najdôležitejší a najnáročnejší aspekt - mať sklo pekne úhľadne čisté.

Zoberme si napr. situáciu s vnútorným predným čelným sklom vo vašom automobile. Ak je sklo zvnútra zahmlené pri večernej jazde automobilom, potom toto sklo pôsobí dojmom, ako keby niekto zašpinil okná nejakou "nátierkou". Takáto jazda je naozaj veľmi únavná!

Mikrovláknovú utierku AutoGlanz Glass nemožno pokladať za tú najlepšiu mikrovláknovú utierku, s najlepšími absorpčnými  vlastnosťami. Nemôžete teda očakávať, že s ňou utriete úplne celé auto zvnútra aj zvonku. Utierku je vhodné použiť  maximálne pre 1 čelné sklo a 2 bočné sklá.  Na druhej strane je však veľmi výhodné konštatovať, že cena takejto utierky je veľmi nízka a potom nebudete mať veľké finančné náklady pre kúpu 5 až 10 ks takýchto utierok, ktoré vám budú vždy po ruke a v zásobe, kedykoľvek budete potrebovať. A teraz sa dostávame k tomu najdôležitejšiemu bodu, ktorý súvisí s jej používaním na oknách a sklách. Táto mikrovláknová utierka má jedinečnú schopnosť vysušiť povrch do maximálnej miery, tak ako je to možné. Preto, ak pracujete s vlhkou mikrovláknovou utierkou, potom je veľmi ťažké dosiahnuť to, aby sklo zostalo dokonale čisté, bez akýchkoľvek šmúh.  Je dôležité mať iba vždy na pamäti, aby  sa táto mikrovláknová utierka nepoužívala, keď je príliš premočená - ak ju budete používať suchú, tak s jej výsledkami budete vždy spokojní!

Vlákna tejto mikrovláknovej utierky majú super husté tkanie, čo je veľkou výhodou, keď potrebujete z povrchu odstrániť nečistoty - a uskutoční sa to veľmi dokonale. Naviac, ak dostatočne zotriete zvyšky čistiaceho prípravku na sklo a potom vysušíte, ľahšie sa odparia. A čím nastalo lepšie odparovanie - s tým súvisí záruka výsledku vyčisteného skla bez šmúh.

Charakteristika:

 • Rozmery: 40x40 cm
 • Husto tkané vlákna - ktoré zaručujú dokonalú úhľadnosť a čistotu skla bez šmuhov
 • Jemne prešité okraje
 • Sú trváce

Návod na použitie:

Bez ohľadu na to, aký druh čistiaceho prípravku na čistenie skla používate, postupujte nasledovne:

 1. Nastriekajte malé množstvo čistiaceho prípravku na okná/ sklenené predmety.
 2. Rozotrite s jednou stranou mikrovláknovej utierky.
 3. Otočte utierku na druhú stranu alebo vezmite si novú, vyčistite a vysušte.

Starostlivosť a údržba :

 • Vyperte oddelene - ak je to možné, tak perte s ostatnými mikrovláknovými utierkami, ktoré majú krátky vlas. Ak dôjde k poškodeniu vlákien tejto utierky, potom tieto sa budú uvoľňovať pri nasledujúcom používaní utierky.
 • Vyperte v práčke pri maximálnej teplote 40 stupňov.
 • Použite iba určený čistiaci prostriedok  pre mikrovláknový materiál.
 • Nikdy nepoužívajte zmäkčujúce prostriedky (aviváž).
 • Vysušte ich voľne zavesené alebo v sušičke na bielizeň.

Často kladené otázky:

Napriek tomu, že používam mikrovláknovú utierku Glass cleaning, na oknách sa mi vytvárajú šmuhy. Čo robím zle?

 • 2 veci - buď používate príliš veľa čistiaceho prípravku na sklo alebo sú vaše mikrovláknové utierky mokré. Dbajte na to, aby ste používali vždy suché a čisté utierky, často ich vymieňajte, aby neboli navlhnuté a zredukujte množstvo používaného čistiaceho prípravku.

Aký druh čistiaceho prípravku na sklo odporúčate?

 • Ak potrebujete, aby bolo vaše okno vynikajúco jednoznačne rovnomerne vyčistené, potom skúste použiť prípravok Vision od spoločnosti AutoGlanz.
 • Ak potrebujete priebežne očistiť okná vo vnútri alebo vonku - tak potom môžete vyskúšať prípravok Moonshine od spoločnosti AutoGlanz.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.