AutoGlanz Vision Glass Cloth - dokonalá čistiaca utierka v štýle tzv.waflovitého tkania, 3ks v balení

Kód: 4390
Novinka
Značka: AutoGlanz
€9,40 / ks €7,83 bez DPH €3,13 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AutoGlanz Vision mikrovláknová utierka je určená na čistenie okien. Vďaka svojej unikátnej štruktúre (tzv. tkanie štýlu waflovitého), dokáže veľmi nenáročne zbaviť čistený povrch všetkých nečistôt a povrch skla bude vyčistený bez akýchkoľvek šmúh. Môže sa používať s hociktorými čistiacimi prípravkami pre čistenie skla a starostlivosť o ňu je veľmi nenáročná. Dodáva sa v balení 3 kusov.

Prvotriedna kvalita pre starostlivosť o sklo....

Je možné uvažovať o vysokokvalitných jedinečných utierkach pre čistenie skla?

Myslíme si, že áno - pretože utierky pre čistenie skla majú rôzne tvary, zloženie a kvalitu. Naša mikrovláknová utierka AutoGlanz Vision je určená pre tých, ktorí si vyžadujú dokonalú utierku na čistenie skla, v prvotriednej kvalite.

V porovnaní s ostatnými druhmi utierok na čistenie skla, majú utierky Auto Glanz Vision pevnejšiu štruktúru materiálu - čo teda predstavuje, že tento druh utierky dokáže účinnejšie absorbovať nečistoty. A zároveň, vďaka svojmu unikátnemu zloženiu (tkanej štruktúre waflovitého štýlu) je vysoko účinná pre zachytenie a odstránenie nečistôt z povrchu.

Menej je viac.

Koľkokrát si opakujeme, že "menej je viac." Ale v praxi je veľmi bežné, že mnoho ľudí používa pri čistení skla nadmerné množstvo čistiaceho prípravku pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledného efektu. Ale naopak- naša výnimočná čistiaca utierka vás zachráni! Vďaka jej vynikajúcej absorpčnej schopnosti nebudete mať žiadne starosti s vytváraním rôznych škvŕn, šmúh, pri čistení skla. Použite iba minimálne množstvo čistiaceho prípravku a naša  utierka  AutoGlanz Vision veľmi jednoducho splní váš cieľ.    

 Z hľadiska praktického dodávame v balení o počte 3 kusov, pretože vieme, že používaním tohto druhu utierok dosiahnete naozaj vynikajúce výsledky.

Špecifické charakteristiky:

 • Rozmery: 40 x 40 cm
 • Vynikajúca absorpčná schopnosť, zaručená pevným tkaním do tzv.waflovitého štýlu
 • Bez spevnených okrajov
 • Odolná

Návod na použitie:

Bez ohľadu na to, aký druh čistiaceho prípravku na čistenie skla používate, postupujte nasledovne:

 1. Nastriekajte malé množstvo čistiaceho prípravku na okná/ sklenené predmety.
 2. Rozotrite s jednou stranou mikrovláknovej utierky.
 3. Otočte utierku na druhú stranu alebo vezmite si novú, vyčistite a vysušte.

Starostlivosť a údržba :

 • Vyperte oddelene - ak je to možné, tak perte s ostatnými mikrovláknovými utierkami, ktoré majú krátky vlas. Ak dôjde k poškodeniu vlákien tejto utierky, potom tieto sa budú uvoľňovať pri nasledujúcom používaní utierky.
 • Vyperte v práčke pri maximálnej teplote 40 stupňov.
 • Použite iba určený čistiaci prostriedok  pre mikrovláknový materiál.
 • Nikdy nepoužívajte zmäkčujúce prostriedky (aviváž).
 • Vysušte ich voľne zavesené alebo v sušičke na bielizeň.

Často kladené otázky:

Napriek tomu, že používam mikrovláknovú utierku Glass cleaning, na oknách sa mi vytvárajú šmuhy. Čo robím zle?

 • 2 veci - buď používate príliš veľa čistiaceho prípravku na sklo alebo sú vaše mikrovláknové utierky mokré. Dbajte na to, aby ste používali vždy suché a čisté utierky, často ich vymieňajte, aby neboli navlhnuté a zredukujte množstvo používaného čistiaceho prípravku.

Aký druh čistiaceho prípravku na sklo odporúčate?

 • Ak potrebujete, aby bolo vaše okno vynikajúco jednoznačne rovnomerne vyčistené, potom skúste použiť prípravok Vision od spoločnosti AutoGlanz.
 • Ak potrebujete priebežne očistiť okná vo vnútri alebo vonku - tak potom môžete vyskúšať prípravok Moonshine od spoločnosti AutoGlanz.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 14.3.2023
+ Cena

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.