Soft99 Glaco Q - tekuté stierače, 75ml

Kód: 5268/75
Novinka
Značka: Soft99
€12,49 / ks €10,41 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 GLACO Q je prípravok typu neviditeľné tekuté stierače, ktorého aplikácia vytvára odolný povlak dokonale odpudzujúci vodu ihneď po aplikácii, stačí len naniesť a po zavädnutí resp. vyschnutí vyleštiť mäkkou mikrovláknovou utierkou. GLACO Q je charakterizuje najjednoduchšia aplikácia z celej produktovej série tekutých stieračov Soft99 GLACO, čomu napomáha aj jedinečné tvarovanie aplikátora, ktorý uľahčuje bezproblémovú aplikáciu aj v rohoch okien. Produkt je odporúčané aplikovať len na dokonale vyčistený, odmastený a suchý povrch, čo je základným predpokladom funkčnosti a požadovanej životnosti aplikovaného povlaku. Efekt odpudzovania vody nastáva už od rýchlosti 45 km/(pozn. v závislosti na aerodynamickom tvare vozidla a sklone čelného okna).

Glaco Q vám umožní dokonalý výhľad v zhoršených poveternostných podmienkach - počas búrok, hustého sneženia, prívalových dažďov, pričom naviac uľahčuje odstraňovanie námrazy v zimnom období, ktorú postačuje zotrieť gumenou stierkou namiesto prácneho zoškrabovania škrabkami, kde hrozí riziko poškriabania okien. Životnosť aplikovanej vrstvy povlaku dosahuje za podmienky dodržania správneho postupu aplikácie až tri mesiace. Nespornou prednosťou produktu je predovšetkým bezproblémová, jednoduchá a rýchla aplikácia.

Vlastnosti produktu:

  • Rýchla a jednoduchá aplikácia
  • Vysoká odolnosť a hydrofóbnosť
  • Životnosť aplikácie až na 3 mesiace

Návod na použitie:

  1. Aplikujte výhradne na dokonale čistý a suchý povrch. Pred aplikáciou je odporúčané dôkladné umytie, vyleštenie, resp. vyčistenie leštiacimi pastami na okná a sklené povrchy (odporúčaný produkt ) s finálnym odmastením.
  2. Pred aplikáciou dôkladne pretraste obsah nádoby.
  3. Z nádobky odstráňte ochranný kryt a krížovými pohybmi integrovaného aplikátora (napr. sprava-doľava, zhora nadol, alebo opačne) rovnomerne naneste primerané množstvo produktu priamo na ošetrovaný povrch.
  4. Ponechajte voľne vysychať cca. 5 až 10 minút pokým nedôjde k viditeľnému zbeleniu ošetreného povrchu.
  5. Po vyschnutí vyleštite povrch kvalitnou, suchou a čistou mikrovláknovou utierkou.
  6. Po aplikácii nevystavujte ošetrené povrchy nadmernej vlhkosti alebo vode po dobu 12 hodín, ak je to možné ponechajte vozidlo počas tejto doby v stálych podmienkach napr. v garáži.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.