AutoGlanz Laser Edge Dual 380 - univerzálne mikrovlákno, bezošvé, 2ks v balení

Kód: 4407
Novinka
Značka: AutoGlanz
€6,43 / ks €5,36 bez DPH €3,22 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikrovláknová utierka Laser Edge 380-  s laserom rezaným okrajom od spoločnosti AutoGlanz je v ponuke 2 ks v balení, odlišnej farby a je určená pre utieranie rôznych ochranných vrstiev - voskov, sealantov, leštidiel alebo rôznych prípravkov v interiéri automobilu. Tieto dve utierky odlišnej farby sa dodávajú vo veľmi praktickom balení. Sú ideálne pri práci, kedy budete mať k dispozícii utierku na zotretie ale aj na vysušenie. Tieto mikrovláknové utierky nemajú  "spevnený okraj" a teda pri používaní nevytvárajú žiadne škrabance.  Utierka má na jednej strane krátke vlákna a na druhej strane dlhé vlákna. Stranou utierky, ktorá má krátke vlákna môžete zotrieť zvyšky použitého prípravku a stranou, ktorá obsahuje dlhé vlákna môžete vysušiť povrch.

Naša dvojúčelová mikrovláknová utierka

Je vždy veľmi praktické a výhodné mať toto balenie mikrovláknovej utierky Laser Edge 380 - najmä keď viete, že budú kedykoľvek k vašej dispozícii, keď budete potrebovať niečo utierať a vysušiť.

Ešte by sme chceli pripomenúť jeden dôležitý aspekt, ktorý dodáva tomuto druhu utierky  výnimočnosť -  ale v podstate záleží len na vás, aké limity jej využitia si stanovíte.

Väčšinou utierky majú husto tkanú štruktúru, čo sa často prehliada. Naša AutoGlanz utierka Laser Edge 380 však na jednej strane obsahuje tkanie s krátkym vlasom - čo je ideálne pre utieranie a zároveň, na druhej strane utierky je tkanie s dlhým vlasom - čo je ideálne pre vysušenie a zabezpečenie dokonalého finálneho zakončenia bez akýchkoľvek škvŕn.

Ak potrebujte rozleštiť keramickú ochranu, nie je to možné uskutočniť bez utierok.  A praktické šikovné riešenie je zaručené tým, že utierky majú odlišnú farbu. Napr. môžete používať žltú utierku na rozleštovanie - a následne potom použiť na doleštovanie šedú utierku. Otestovali sme používanie utierok na rozleštenie rozličných druhov ochrán - voskov a sealantov a výsledky všetkých druhov testov boli jednoznačne vynikajúce. Jedno až dve balenia utierok je dostatočné pre využitie na jeden automobil.

Interiérové priestory

Utierka Laser Edge 380 má vynikajúce praktické využite v interiéri automobilu.  Môže sa použiť na všetky druhy plastových častí, kožených a tiež na rôzne druhy displejov a ostatných povrchov, ktoré si vyžadujú osobitnú starostlivosť o údržbu.  Nezabudnite, že vždy používajte na displeje utierky s krátkym vlasom a tiež napr. pri použití na čierne lakované povrchy je potrebné využiť interiérový detailer, ktorý bude pôsobiť ako tzv. "vrstva na premastenie".

Obsah: 2 ks

Rozmery : 40 x40 cm

Hustota tkaniny:  380g/m2

Starostlivosť a údržba:

  • Vyhýbajte sa praniu s inými druhmi vecí, ktoré sú určené na pranie, ktoré by "poškodili a znehodnotili " tieto utierky.
  • Utierky majú nestálu farbu, preto sa odporúča prať oddelene utierku so šedou farbou a utierku so žltou farbou.
  • Perte v práčke pri maximálnej teplote 40 stupňov, bez použitia zmäkčujúcich prípravkov (aviváž).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.