AutoGlanz Laser Edge Soft 500 - univerzálne mikrovlákno, bezošvé

Kód: 4419
Novinka
Značka: AutoGlanz
€5,80 / ks €5,80 bez DPH
Na ceste - skladom do 14 dní
Môžeme doručiť do:
16.10.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemná utierka Laser Edge Soft 500 - s laserom rezaným okrajom je vynikajúca utierka s gramážou GSM 500 (gramov na meter štvorcový).  Použitie tejto utierky je hlavne určené pre vykonanie takého druhu čistenia, ktoré si vyžaduje dodatočnú, zvýšenú pozornosť a opatrnosť - napr. pri rozleštovaní sealantov, voskov alebo prípravkov v interiéri automobilu, ktoré si vyžadujú trocha viacej pozornosti a šetrnosti. Utierka má vynikajúce absorpčné schopnosti a dokáže veľmi účinne rozotrieť váš obľúbený vosk alebo sealant.  Rozmery utierky sú 40x40 cm, je bezošvá, bez spevnených okrajov alebo zanechávania nejakých škrabancov. Je to naozaj utierka výnimočnej kvality!

Príjemne huňatá!

Podľa nášho názoru je Laser Edge Soft 500- utierka s laserom rezaným okrajom najlepšou utierkou, keď potrebujete jemne utrieť čokoľvek s vynikajúcou absorpčnou schopnosťou. Utierka má tú správnu rovnováhu - nie je ani príliš ťažká a tiež tkanina nemá príliš dlhý vlas. Je dokonalým riešením pre rozleštenie sealantov, voskov a quick detailerov. Zároveň je jemná a šetrná pre používanie na všetkých povrchových plochách automobilov, ktoré si vyžadujú dôkladnú a opatrnú starostlivosť. Kým utierky s nízkou gramážou GSM(gram na meter štvorcový) zvyčajne majú dobrú schopnosť priľnutia na povrch, nemajú však dobrú absorpčnú schopnosť. A naopak, utierky s vyššou gramážou GSM( gram na meter štvorcový) majú vynikajúcu absorpčnú schopnosť, ale práca s nimi je dosť náročná. Naša utierka Laser Edge Soft 500 spĺňa všetky predpoklady pre vyváženú hmotnosť, ideálne rozmery - 40x40 cm a spĺňa všetky parametre úplnej dokonalosti.

Žiadne visačky s označením výrobcu a spevnené okraje

Často sa stretneme s týmto javom- vynikajúce utierky, na ktoré však ich výrobca nejakým spôsobom vyznačí svoje logo. Nie je to však bohužiaľ najsprávnejšie riešenie, keďže pred používaním sa pokúšame odstrániť tento druh visačky a potom vlastne trocha poškodíme utierku ešte  predtým, než ju začneme používať. V prípade utierky Laser Edge 500 však k tomuto nedôjde. Vyberiete ju z obalu, trochu prevetráte - a  začnete používať. Utierka nemá žiadne okraje alebo akékoľvek "označenia", ktoré by spôsobili poškodenie lakovaných plôch poškrabaním. Jednoducho nikdy  nezanechá škrabance na povrchu.

Starostlivosť a údržba:

  • Vyperte utierku oddelene.
  • Vyperte utierku pri maximálnej teplote 40 stupňov
  • Neodstreďujte, nepoužívajte žiadne bielidlá.
  • Pri praní používajte iba prípravky, určené pre pranie mikrovláknového materiálu
  • Vysušte v sušičke na bielizeň- čo podporuje otvorenie vlákien.

Často kladené otázky :

Majú byť utierky vyprané pred použitím?

Nie je to nevyhnutné - ale možno to pokladať za výhodu. Vypraním dosiahneme to, že vlákna budú viacej zhromaždené ku sebe.

Zdá sa mi, že z utierky vypadávajú jej vlákna. Je to bežný jav?

Áno, utierky tohto typu budú strácať svoje vlákna. Napr. pozdĺž jej všetkých okrajov sa nenachádza žiadne spevnené prešitie. Ak utierka stráca svoje vlákna pri používaní na lakovaných plochách, je to zvyčajne v dôsledku pôsobenia účinkov statickej elektriny. Tento účinok sa dá minimalizovať použitím trochu väčšieho množstva prípravku, ktorý bude redukovať trenie.

Použila som utierku na čistenie čierneho klavírneho laku a zistila som, že došlo k poškodeniu laku škrabancom.

Jedná sa o 2 veci - použili ste príliš veľkú silu pri čistení alebo sa použilo príliš málo čistiaceho prípravku medzi povrchom a utierkou. Trenie bolo príliš vysoké. Všeobecne možno konštatovať, že  nejestvuje utierka, ktorá by nemohla poškriabať takýto druh povrchu, keď sa nesprávne používa aplikovanie čistiaceho prípravku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mikrovlákna na leštenie, čistenie
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.