Mikrovláknový aplikátor na nanášanie sealantov, keramických ochrán a mnoho iného

Kód: 4824
Novinka
Značka: Andyhoauto
€1,99 / ks €1,66 bez DPH
Na ceste - skladom do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.12.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Suede handrička a penový aplikačný block, isto viete čo presne opisujeme. Bol to predsa jediný aplikačný nástroj na nanášanie sealantov, keramických ochrán, ktorý bol prezentovaný každým výrobcom ako to najlepšie a predovšetkým najpohodlnejšie. Ale s čistým svedomím môžeme povedať, že to už tak neplatí, minimálne čo sa týka pohodlnosti a nutnosti vymieňať často suede handričky z dôvodu rýchleho tvrdnutia prebytku keramickej ochrany v štruktúre suede handričky.

Lepším a efektívnejším nástrojom na aplikáciu sealantu, či keramickej ochrany je práve mikrovláknový block s vnútornou penovou membránou, ktorá zabraňuje vsiaknutiu prípravku do štruktúry vlákien a tak znižovaniu aplikovaného množstva na diel automobilu.

Mikrovláknový block je mäkký vyrobený menších rozmerov z dôvodu docieliť maximálne pohodlie počas aplikácie na ťažšie dostupné miesta alebo na problematické disky automobilu, kde jednoduchým stlačením mikrovláknového blocku sa dostanete na také mieste a záhyby, do ktorých by ste sa so suede handričkou obalenou v aplikačnom penovom blocku nikdy nedostali.  

Keď dve strany sú viac ako jedna

V prípade, že aplikujete sealant alebo keramickú ochranu s rýchlejším časom tvrdnutia, tento aplikátor je pre Vás ako stvorený. Zatiaľ čo by ste sa trápili s aplikáciou cez suede handričku, kde po krátkom čase by ste museli vymeniť suede handričku za novú, v tomto prípade stačí mikrovláknový block otočiť na druhú stranu a môžete hravo pokračovať v aplikácii vašej obľúbenej alebo novo testovanej ochrany laku.

Môžem oprať tento mikrovláknový block ?

Téma, dlhšieho charakteru a širšieho rozsahu.  Jedna skupina Vám povie určite áno, druhá nie.

Ak sa na to pozrieme takto, že isté množstvo (čo len kvapka) ochrany laku zostalo na povrchu mikrovláknového blocku a táto vrstva zaschla. Riskujeme pri ďalšom použití nemilú vec, a to, že dôjde k vytváraniu mastných škvŕn na povrchu automobilu, ktoré nebude možné rozleštiť s mikrovláknovou utierkou.  Preto odporúčame tieto mikrovláknové blocky vyhodiť alebo ešte dospotrebovávať napríklad na nanášanie impregnácii pneumatík.

Nielen keramická ochrana

Hoci sme písali dopodrobna o využiteľnosti mikrovláknového blocku na nanášanie keramických ochrán laku, viete ho používať aj v kombinácii s inými prípravkami. Pre príklad na nanášanie tekutých stieračov, impregnácie kože, tekutých voskov a tomu podobných prípravkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.