Napeňovač na záhradnú hadicu, 1L

Kód: 4875
Novinka
Značka: Andyhoauto
€20,99 / ks €17,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Napeňovač na záhradnú hadicu umožňuje umývanie automobilov bez použitia vysokotlakového čističa. S týmto naším napeňovačom pripojením na záhradnú hadicu s vodou tak dokážete veľmi účinne umyť svoj automobil bez potreby použitia vysokotlakového čističa. Tento napeňovač s rukoväťou (tzv. pištoľou) sa namontuje priamo na tradičnú záhradnú hadicu a potom ste už pripravení na predumývanie vášho automobilu. Napeňovač sa dodáva spolu s nastavovacím príslušenstvom – čiže, dá sa regulovať sila toku vody, ktorú budete používať pri opláchnutí po skončení predumývania automobilu.

Veľmi dobré a cenovo efektívne riešenie pre všetkých, ktorí sa rozhodnú využiť tento druh napeňovača pri dôkladnom umývaní automobilu a zároveň nechcú zbytočne veľa investovať do ďalších prídavných zariadení ako napr. do vysokotlakového čističa a pod.)

Tento napeňovač je vynikajúcou alternatívou pre umývanie automobilov bez použitia vysokotlakového čističa, keďže okrem samotného napeňovača získate aj ručné príslušenstvo (tzv. pištoľ), ktorú priamo namontujete na hadicu s vodou. Použitím tohto príslušenstva namiesto priameho odberu vody z hadice získate o niečo viac silnejší prúd vody a tým aj lepšiu čistiacu účinnosť.

Spraviť vynikajúcu penu….

Zaiste ste videli rôzne videá, súvisiace so získaním hustej stabilnej peny a zamysleli ste sa napr. nad tým,  či to dokážete iba s bežnou hadicou na vodu. Odpoveď znie veľmi jednoducho :  „Nie“!

Môžete však získať penu, ktorá bude dostatočne „vyhovujúca” pre účely predumývania automobilu a preto je používanie tohto napeňovača vhodné práve pre Vás.

Napeňovač pre záhradnú hadicu s vodou má niekoľko rôznych možností nastavenia v závislosti od toho, akú hustú penu budete potrebovať. S najväčšou pravdepodobnosťou budete používať najsilnejšie nastavenie (5), kedy dochádza k tvorbe najintenzívnejšej peny.

Tiež by sme chceli pripomenúť, že spotreba aktívnej peny pri použití tohto druhu napeňovača na záhradnú hadicu s vodou je o niečo vyššia, než pri použití vysokotlakového čističa. Pri miešaní aktívnej peny sa odporúča trocha silnejšie namiešanie, než sa zvyčajne odporúča a získate o trochu ešte viac hustejšiu penu.

Objem nádoby: 900 ml

Návod na použitie:

  • Zacvaknite napeňovač do záhradnej hadice na vodu a pustite prívod vody. Dbajte na to, aby bola hadica odvzdušnená a bol v nej stály tlak vody.
  • Naplňte napeňovač požadovaným prípravkom v správnom pomere riedenia.
  • Nastavte regulovanie napeňovania na vrchu nádobky na hodnotu E.
  • Naneste na povrch automobilu.
  • Nechajte pôsobiť podľa návodu a nenechajte penu zaschnúť.
  • Odmontujte napeňovač a spláchnite penu z automobilu priamo použitím pištole na záhradnej hadici.

Údržba

  • Po použití sa odporúča naplniť napeňovač čistou vodou a nechať ním prejsť vodu, aby sa zabránilo hromadeniu zvyškov peny v tryske.
  • Po použití vysušte všetky časti suchou utierkou.  

Dodatočné parametre

Kategória: Napeňovače
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.