Liquid Elements Eco Shield - keramika

Kód: 1133
Novinka Tip
€69 / ks €57,50 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramika, najmodernejšia ochrana laku v súčasnej dobe o ktorú má záujem nie jeden človek, čo zapríčinilo to, že takmer každý výrobca autokozmetiky chce mať vo svojom sortimente aj keramiku a samozrejme tú najlepšie.  Nemecký výrobca Liquid Elements nesmie byť výnimkou, reaguje na súčasný dopyt a tak po dlhom výskume a vývoji uviedol na trh keramický povlak Eco Shield, ktorý garantuje až 2 ročnú výdrž  pri aplikácii dvoch vrstiev!. Keramika pozostáva len z čistých surovín bez prídavky rozpúšťadiel. Vďaka zmesi silikónových a karbónových zložiek z Eco Shieldu sa stáva tak extrémne odolný keramický povlak, ktorý je možné aplikovať na vonkajšie lakované, sklenené, plastové, kovové, nelakované a iné časti automobilu. Nielenže pridáva ochranné vlastnosti, ale pridáva lesk, zvýrazňuje farbu laku a dodáva odolnosť voči poškriabaniu. 

Objem: 50ml

Výdrž: 2 roky pri 2 vrstvách

Tvrdosť: 8.5 H

Návod na použitie:

  1. Pred aplikáciou keramiky je potrebné dôkladne umyť, dekontaminovať, odmastiť a osušiť automobil. Čím čistejší povrch, tým účinok keramiky bude vyšší. 
  2. Na aplikátor na nanášanie keramík aplikujte 5 až 6 kvapiek keramiky a rovnomerne rozotrite po povrchu o veľkosti 80 x 80cm.
  3. Po 30 sekundách až 5 minútach je potrebné rozleštiť keramiku za pomoci mikrovlákna na rozleštenie. 
  4. Keramiku je možné vrstviť a to s časovým rozostupom minimálne 30 minút. Maximálny počet vrstiev, ktorý môžete aplikovať sú 3, no plne postačujú 2.
  5. Po dôkladnom rozleštení nechajte prípravok tvrdnúť minimálne 3 až 4 hodiny. Čo znamená, že je potrebné zabrániť kontaktu s vodou a vysokej vlhkosti. Odporúčame nechať keramiku vytvrdnúť 24 hodín. V závislosti od teploty a vlhkosti doba vytvrdnutia keramiky sa môže líšiť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana laku
Hmotnosť: 0.06 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bol raz jeden ...

Všetko to začalo dlhými dodacími lehotami a nízkou kvalitou - ale to Sebastian Schäfer nechcel pre prípravky tretích strán od svojho dodávateľa. Urobil teda to, čo mal: využil svoje znalosti z fyziky, vytvoril si vlastné prípravky a vytvoril vlastnú značku - Liquid Elements!

Liquid Elements je nezávislá značka spoločnosti Area52 GmbH, ktorá sa prostredníctvom úzkej spolupráce s našimi zákazníkmi etablovala ako silná komunitná značka. Tu máme možnosť v spolupráci s našou komunitou #TeamLE neustále zlepšovať a rozširovať rozmanitosť produktov a konkrétne reagovať na požiadavky. Ale prečo vám to hovoríme? Chcete určite vedieť ...

... Prečo zvoliť práve Liquid Elements?

Je to veľmi jednoduché: Naša výroba a vývoj v Nemecku prináša určité výhody aj pre zákazníkov a predajcov, pretože to z nás robí predovšetkým jednu vec - nezávislosť. To nám umožňuje pracovať oveľa flexibilnejšie, presnejšie a inovatívnejšie, čo nám umožňuje ušetriť vysoké náklady. Navyše ako tím máme na naše produkty určité požiadavky, ktoré chceme splniť a za ktoré každý deň dávame 100%.

Prečo je pre vás Liquid Elements značkou starostlivosti o auto:

  • Silná blízkosť k zákazníkom: Naši priaznivci môžu komunikovať návrhy a požiadavky priamo s oddelením vývoja.
  • Atraktívne ceny: Chceme ponúkať produkty najvyššej kvality za najnižšie ceny.
  • Nepretržitá optimalizácia: Najnovšie suroviny a kompozície sa neustále skúmajú.
  • Zážitok z vône: S našimi dobre voňajúcimi prípravkami je umývanie automobilu jednoducho dvakrát zábavnejšie.
  • Široké portfólio produktov: utierky z mikrovlákna, čistiace prípravky, sealanty, leštičky, leštiace pady, keramické ochrany a mnoho ďalšieho.

Stále nie ste úplne presvedčení? Potom dávajte pozor: Pretože to je ...

... naša filozofia

V spoločnosti Liquid Elements chceme s našimi zákazníkmi spolupracovať na vývoji prípravkov pre starostlivosť o automobil, ktorým každý rozumie: zákazníkmi pre zákazníkov. Preto máme v práci veľa vášne a zábavy. Spoločne chceme dosiahnuť zmenu, a preto sa nikdy neprestávame rozvíjať.

Napriek tomu, že sme ako spoločnosť výrazne rástli, najmä v posledných rokoch, neberieme nič ako samozrejmosť. Vždy musíme čeliť novým výzvam - pretože nič v živote nie je jednoduché! Ako tím sa vždy riadime jednou hlavnou zásadou ...

... Myšlienky premieňame na úspech

Náš tím teraz obsahuje viac ako 20 zamestnancov, ktorí pre vás robia každý deň maximum! Sme tu pre vás od vývoja cez výrobu až po expedíciu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.