Tac System Ceramic Coat Sealant

Kód: 621/150
€9,99 / ks €8,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
8.3.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Tac System Ceramic Coat je prvotriedny polymérový tmel so super jednoduchou aplikáciou, ktorá bola navrhnutá pre nadšencov automobilov. Vytvára lesklý a hydrofóbny povrch. Na rozdiel od tradičných karnaubských voskov a sealantov ponúka Ceramic Coat extrémnu odolnosť a hydrofóbne vlastnosti.

Výhody produktu:

Ceramic Coat vytvorí hlbokú, bohatú, lesklú vrstvu ochrany, ktorá zlepšuje odpudzovanie vody a chráni lakované povrchy pred UV žiarením a kyslým dažďom.  

Výdrž: 6-9 mesiacov.

Aplikácia:

  1. Dôkladne očistite a osušte všetky vonkajšie časti vozidla. V prípade potreby odstráňte zvyšky oleja a vosku na povrchu pomocou isopropylalkoholu alebo prípravkom na rovnakej báze.  
  2. Ceramic Coat naneste v malom množstve za pomoci mikrovláknového alebo semišového aplikátora. Dôkladne rozotrite po povrchu automobilu.
  3. Po rozotrení Ceramic Coatu počkajte približne 10 minút a za pomoci čistej mikrovláknovej utierky vyleštite povrch, až kým sa všetok prebytočný produkt neodstráni.
  4. Produkt je možné vrstviť, aby sa vytvorila hrubšia ochranná bariéra. Druhú vrstvu nanášame v odstupe 1 hodiny.
  5. Doba vytvrdzovania prípravku je 1 hodina. Nasledujúcich 7 dní je potrebné zabrániť kontaktu s vodou.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchom a chladnom prostredí. Používajte vhodné ochranné pomôcky (rukavice, okuliare, rúško na tvár). Nepoužívajte ani neskladujte v blízkosti tepla alebo otvoreného plameňa. Zabráňte, aby prípravok vyschol na akomkoľvek povrchu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.