Tac System Quartz Deluxe 60%

Kód: 1148/50M
Novinka
Značka: Tac System
€144,99 / ks €120,83 bez DPH
Vypredané
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Tac System Quartz Deluxe keramika s jednoduchou aplikáciou dovoľuje každému docieliť výnimočný lesk a super hydrofóbny povlak. Tac Quartz Deluxe bol nadizajnovaný ako špeciálny ochranný povlak nielen na lakované povrchy, ale aj na polyuretánové vlákno a vinyl. Poskytuje dlhodobú ochranu, najvyšší lesk, extrémnu hladkosť, výnimočnú UV a chemickú ochranu. Disponuje výbornými hydrofóbnymi povrchovými vlastnosťami. 

Výdrž: 3 až 5 rokov

Merateľná hrúbka: 0,3 -0,5 μm

Návod na aplikáciu:

  • Dôkladne umyte automobil s dbaním na odstránenie kovových častí, živice, dechtu. Dbajte na to aby na povrch sa nenachádzala žiadna ochrana (vosk, sealant, keramika) Povrch je mať potrebne čistý.
  • Vysušte automobil.
  • Odmastnite za pomoci isopropylalkoholu. vezmite aplikátor na keramiku, mikrovlákno na keramiku. 
  • Naneste niekoľko kvapiek na aplikátor. Nanášajte rovnomerným ťahom na panel. Počkajte 1 minútu na zatvrdnutie.
  • Prebytok keramiky odstráňte okamžite druhým mikrovláknom.

Odporúčanie pre maximálny účinok:

  • Aplikujte keramiku na panel a vypáľte za pomoci IR lámp pri teplote 73 stupňov vo vzdialenosti minimálnej 46cm od panelu.
  • Vypaľujte po dobu 5 - 8 minút.

Po aplikačné pokyny:

  • Počkajte približne 1 hodinu pred nanesením druhej vrstvy.
  • Zabráňte kontaktu s vodou prvých 24 hodín, neplatí ak bola keramika vypálená za pomoci IR lámp.
  • Prvých 7 dní neumývajte automobil so žiadnou chémiou.

 Balenie obsahuje: 50ml keramiky, aplikátor, 5ks útierok na keramiku - 10x10cm, 1x mikrovlákno 40x40cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.