Tac System Quartz Shine 70%

Kód: 546/30M
€46,40 –14 %
TACsystem Quartz SHINE 50
€46,40 –14 % €39,99 / ks €33,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
20.1.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Quartz Shine je špeciálny nanotechnologický prípravok s dlhodobým účinkom na kovových, plastových a lakovaných povrchov. Quartz Shine obsahuje zmes TiO2 a Zr. Tieto dve primárne chemické zložky sa postarajú o silnú štruktúru, ktoré zabezpečia dlhšie udržanie laku v dobrej kondícii, dlhodobo odolný voči UV žiareniu, zabraňujú dokonca aj korózii. Hlavná reakcia týchto dvoch zložiek je zanechať lesklý, hladký a vysoko vodou odpudzujúci povrch. Zr sa postará o trvalú dehydratáciu kremíka a TiO2 má zaistiť funkciu samočistenia, čím dochádza k menšiemu znečistenie povrchu. Trvanlivosť sa pohybuje v rozmedzí 12 až 18 mesiacov alebo 25 tisíc km. 

Návod na aplikáciu:

  • Dôkladne umyte automobil s dbaním na odstránenie kovových častí, živice, dechtu. Dbajte na to aby na povrch sa nenachádzala žiadna ochrana (vosk, sealant, keramika) Povrch je mať potrebne čistý.
  • Vysušte automobil.
  • Odmastnite za pomoci isopropylalkoholu. vezmite aplikátor na keramiku, mikrovlákno na keramiku. 
  • Naneste niekoľko kvapiek na aplikátor. Nanášajte rovnomerným ťahom na panel. Počkajte 1-3 minúty na zatvrdnutie.
  • Prebytok keramiky odstráňte okamžite druhým mikrovláknom.

Odporúčanie pre maximálny účinok:

  • Aplikujte keramiku na panel a vypáľte za pomoci IR lámp pri teplote 73 stupňov vo vzdialenosti minimálnej 46cm od panelu.
  • Vypaľujte po dobu 5 - 8 minút.

Po aplikačné pokyny:

  • Počkajte približne 1 hodinu pred nanesením druhej vrstvy.
  • Zabráňte kontaktu s vodou prvých 24 hodín, neplatí ak bola keramika vypálená za pomoci IR lámp.
  • Prvých 7 dní neumývajte automobil so žiadnou chémiou.

 Balenie obsahuje: 30ml keramiky, aplikátor, 5ks útierok na keramiku - 10x10cm, 1x mikrovlákno 40x40cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 29.8.2020
Asi najlepšia keramika v tejto cenovej relácii, vyskúšal som už viacero ale táto vyhráva
5
RZ Avatar autora | 25.12.2019
Veľmi jednoduchá aplikácia, parádny lesk a dlhodobá hydrofóbnosť.
5
AS Avatar autora | 21.4.2019
Neskutočný produkt výborná aplikácia, super rozleštenie... Nádherný lesk no naozaj bomba Konečne som našiel produkt ktorý je po všetkej stránke parádny Doporučujem!!

Naša firma bola založená v roku 1995, sme prvou značkou, ktorá vyrába aj dodáva produkty pre starostlivosť o autá na trh, na ktorom bolo už viac ako 100 produktov autorizovaných a registrovaných na Kórejskom úrade pre duševné vlastníctvo.

 TAC SYSTEM používa technológie, ktoré roky vyvíjal, aby posunul auto detailing na úplne iný level po celom svete. Sme prvý, kto vyvinul keramický povlak, čo zapríčinilo nastolenie novej anorganickej povlakovej éry. Táto éra radikálne zmenila nie len spôsob detailingu áut profesionálnych detailérov, ale zmenila aj vnímanie individuálnych vlastníkov o údržbe áut: hlavná prísada auto detailingu. S rapídnou globálnou zmenou sa snažíme uspokojiť potreby našich zákazníkov, spojených s inováciou chemických technológií, implementáciou, cenou a distribúciou našich produktov. Aby sme mohli maximalizovať povedomie produktoch a splniť potreby našich celosvetových zákazníkov, sme v roku 2002 v Kórei spustili náš vlastný online obchod s profesionálnou starostlivosťou o autá, ktorý sa momentálne rozšíril do rôznych krajín.

TAC SYSTEM momentálne distribuuje do 40 najväčších štátov po celom svete. Podpora a odozva našich zákazníkov je pre nás veľkou hybnou silou, ktorá nám dodáva energiu pokračovať v nových inováciách a prekonávaní výziev. Na oplátku sa budeme vždy orientovať na “NAJLEPŠÍ V OBORE”, čo je naše firemné motto, aby sme zaistili, že naše produkty spĺňajú parametre najlepšej kvality za konkurenčné ceny, sú ľahko dostupné a poskytujú vysokú úroveň užívateľskej jednoduchosti.

Okrem toho je TACSYSTEM odhodlaný podieľať sa na ochrane životného prostredia a vytvorení zdravšieho sveta. Spolu s našim tímom sa tešíme na pokračovanie revolúcií, realizácií a poskytovaní prvotriednych produktoch pre starostlivosť o autá po celom svete. TAC SYSTEM robí ďalší obrovský krok do budúcnosti. Pre zabezpečenie najlepšej celosvetovej triedy, TAC SYSTEM udržiava prísne pravidlá na kontrolu kvality.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.