Artdeshine - Silicone remover – účinný odstraňovač silikónu, odmasťovač laku

Kód: 4848/500 4848/501 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€18,99 / ks €99,99 / ks od €18,99 / ks €15,83 bez DPH €83,33 bez DPH od €15,83 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022 4.7.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Silicone remover je účinný odmasťovač pred aplikáciou akejkoľvek ochrany na lakované plochy vášho automobilu. Tento prípravok úspešne a rýchlo odstráni zvyšky mastnôt, olejov a zaistí, že váš nový vosk alebo keramická ochrana oveľa ľahšie priľnú na aplikovaný povrch. Tento prípravok neobsahuje žiadne pridané zložky, oleje a práca s ním je oveľa bezpečnejšia ako s čistým Izopropylalkoholom (IPA).

Odstraňuje veľké množstvo usadených častíc, mastných zvyškov a olejov. Je vhodný pre lakované plochy automobilov, sklá, plastové a gumové obloženia.

Silicone remover patrí medzi jeden z najúčinnejších prípravkov, ktoré sa aplikujú pred nanesením ochranného povlaku. Po jeho nastriekaní na lakované plochy sa plocha pretrie utierkou a tento prípravok veľmi rýchlo rozpustí všetky zvyšky mastnôt, leštidiel a rovnako rýchlo sa odparia aj jeho zvyšky. Lakovaná plocha zostane tak pripravená na aplikovanie ochranného povlaku.

Návod na použitie*:

  • *Pripravte si najmenej dve mikrovláknové utierky.
  • Nastriekajte prípravok na jeden suchý diel.
  • Použite jednu z dvoch utierok a rozotrite prípravok po celom obvode dielu.
  • Následne okamžite s druhou utierkou utrite do sucha. Prípravok nikdy nenechajte samostatne vyschnúť, odpariť.
  • Používajte iba čisté a predovšetkým suché mikrovláknové utierky.

Bezpečnostné upozornenie:

Horľavá kvapalina a pary. Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest. Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uzemnite a upevnite nádobu a plniace zariadenie. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Nevyvolávajte zvracanie.

V prípade požiaru: Na hasenie použite penu odolnú alkoholu, suchú chemikáliu alebo oxid uhličitý Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/ medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie