Artdeshine - Silicone remover – účinný odstraňovač silikónu, odmasťovač laku

Kód: 4848/500 4848/501 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€18,99 / ks €99,99 / ks od €18,99 / ks €15,83 bez DPH €83,33 bez DPH od €15,83 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022 30.11.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Silicone remover je účinný odmasťovač pred aplikáciou akejkoľvek ochrany na lakované plochy vášho automobilu. Tento prípravok úspešne a rýchlo odstráni zvyšky mastnôt, olejov a zaistí, že váš nový vosk alebo keramická ochrana oveľa ľahšie priľnú na aplikovaný povrch. Tento prípravok neobsahuje žiadne pridané zložky, oleje a práca s ním je oveľa bezpečnejšia ako s čistým Izopropylalkoholom (IPA).

Odstraňuje veľké množstvo usadených častíc, mastných zvyškov a olejov. Je vhodný pre lakované plochy automobilov, sklá, plastové a gumové obloženia.

Silicone remover patrí medzi jeden z najúčinnejších prípravkov, ktoré sa aplikujú pred nanesením ochranného povlaku. Po jeho nastriekaní na lakované plochy sa plocha pretrie utierkou a tento prípravok veľmi rýchlo rozpustí všetky zvyšky mastnôt, leštidiel a rovnako rýchlo sa odparia aj jeho zvyšky. Lakovaná plocha zostane tak pripravená na aplikovanie ochranného povlaku.

Návod na použitie*:

  • *Pripravte si najmenej dve mikrovláknové utierky.
  • Nastriekajte prípravok na jeden suchý diel.
  • Použite jednu z dvoch utierok a rozotrite prípravok po celom obvode dielu.
  • Následne okamžite s druhou utierkou utrite do sucha. Prípravok nikdy nenechajte samostatne vyschnúť, odpariť.
  • Používajte iba čisté a predovšetkým suché mikrovláknové utierky.

Bezpečnostné upozornenie:

Horľavá kvapalina a pary. Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest. Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uzemnite a upevnite nádobu a plniace zariadenie. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Nevyvolávajte zvracanie.

V prípade požiaru: Na hasenie použite penu odolnú alkoholu, suchú chemikáliu alebo oxid uhličitý Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/ medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.