AKUT SOS CLEAN Spezialreiniger - biologický odstraňovač zápachov, koncentrát

Kód: 5577/100
Novinka
Značka: AKUT SOS
€21,95 / ks €18,29 bez DPH
Skladom (4 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Smell Off Microb Duo zároveň bojuje so všetkými druhmi organického znečistenia a okamžite poskytuje morskú sviežu vôňu. Biologický spôsob účinku spája rýchlo sa rozkladajúcu silu a ničiteľ zápachu.

Funguje prakticky na všetkých povrchoch, dokonca aj na starých škvrnách alebo na ťažko dostupných miestach, ako sú spoje alebo potrubia. Možno použiť aj zriedený na odevy alebo bytový textil a nábytok.

Pravidelné základné čistenie prípravkom pôsobí preventívne proti nepríjemným pachom a zaisťuje trvalú čistotu.

Charakteristika:

  • Rozkladá zdroj zápachu pomocou aktívnych mikróbov
  • Vôňa čerstvého morského vánku
  • Účinne a trvalo odstraňuje pachy a škvrny
  • Funguje aj na "savé" povrchy

Návod na použitie:

  1. SMELL OFF MICROB DUO sa používa v pomere 1:1 (1 diel koncentrátu na 1 diel vody) pri prvej aplikácii, pri údržbových aplikáciách až do 1:100 (napr. 60 ml na 6 l vody).
  2. Nahrubo odstráňte nečistoty spôsobujúce zápach, potom povrchy výdatne nastriekajte zriedeným prípravkom, v prípade potreby niekoľkokrát mokré do mokrého (hĺbkový efekt).
  3. V prípade infiltrovaných zdrojov zápachu, v škárach dlaždíc/čalúnení/kobercov a pod. dbajte na dôkladné navlhčenie podkladu prípravkom SMELL OFF MICROB DUO! S SMELL OFF MICROB DUO musí byť úplne dosiahnutý zdroj nasatého zápachu.
  4. SMELL OFF MICROB DUO je tiež vynikajúci na použitie v tepovacích strojoch na čistenie kobercov ako bežný tepovací čistič.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AKUT SOS Clean je nemecký výrobca, ktorý sa už 25 rokov aktívne venuje čisteniu, neutralizácii pachov, dezinfekcii a deratizácii škodcov. Pôvodne z oblasti čistenia a dekontaminácie lokálneho miesta činu sa sortiment teraz rozširuje na profesionálnu neutralizáciu zápachu v automobilovom priemysle. Prípravky od AKUT SOS CLEAN prichádzajú do úvahy pri odstránení nepríjemných pachov v interiéri automobilu. Nepríjemné pachy sú nielen prekryté, ale aj priamo pri zdroji zápachu účinne odstránené.

Mohli sme sa presvedčiť o účinnosti prípravkov a sme si istí, že môžeme ponúknuť účinnú zbraň proti nepríjemným pachom. Oblasti použitia sú nekonečne rozšíriteľné a každý, kto potrebuje účinného pomocníka proti zápachu ako napr, ak hľadáte prípravok proti cigaretovému dymu alebo pachu zvierat, nájdete ho tu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.