Sonax SmokeEx – zbavte sa nepríjemných pachov jednoduchým spôsobom

Kód: 5010/500
Novinka
Značka: SONAX
€10 / ks €8,33 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

S SmokeEx môžete neutralizovať nepríjemné pachy alebo dodať vášmu automobilu sviežu novú vôňu. Prípravok funguje na organickej báze, a preto odbúrava zdroje zápachu. SmokeEx je účinný napr. proti tabakovému dymu a pachu psov. Prípravok je možné použiť preventívne ako prevenciu alebo ako posledný krok v procese čistenia interiéru automobilu

Kabíny v našich automobiloch sú stiesnené priestory. A netrvá veľa, kým rozliatie, preprava psa, mokré plavky, fajčenie alebo dokonca zvracanie – môže spôsobiť pretrvávajúci zápach. Čistenie povrchov je samozrejme najlepší spôsob, ako odstrániť skutočný zdroj. Ale zatiaľ čo čistiace prípravky môžu byť dobré pri čistení a odstraňovaní prenosu farieb, zriedka sú obzvlášť dobré pri čistení na mikrobiologickom základe. A tu prichádza na scénu SmokeEx. Pretože SmokeEx dokáže presne rozložiť tieto mikroorganické prvky, ktoré sú zdrojom nepríjemných pachov.

Ak ste si kúpili automobil po fajčiarovi, fajčíte vo svojom automobile potom SmokeEx môže pomôcť rozložiť dym a nikotín v interiéru automobilu. Môže sa stať, že všetky povrchy budú musieť byť vyčistené trochu intenzívne a automobil bude musieť byť na jeden deň zatvorený - ale dokáže všetko!

Ale keď skončíte, môžete si pohodlne vychutnať príjemnú sviežu vôňu.

Návod na použitie:

  • Začnite odstránením zdroja nepríjemného zápachu. Ak je to na malej ploche, môžete to odstrániť nastriekaním prípravku priamo na túto plochu.
  • Nastriekajte prípravok rovnomerne na plochu, napríklad opierka alebo celé sedadlo naraz.
  • Potom nechajte prípravok vyschnúť.
  • Ak je zápach silný, nechajte prípravok pôsobiť cez noc so zatvorenými oknami a dverami. V prípade potreby je možné postupovať opakovať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Jednoduchý koncept spred viac ako 50 rokov sa dnes pretransformoval na jedného z popredných výrobcov autokozmetiky v tomto odvetví. SONAX Car Care, stále vyvíjaný a vyrábaný v Neuburgu v Nemecku, začal s Manfredom Hoffmanom (prastarým otcom súčasného vlastníka SONAX).

História značky SONAX siaha až do začiatku minulého storočia. V roku 1905 v Neuburgu v Nemecku Manfred Hoffman vyťažil kremičitú zeminu – mimoriadne jemný minerál, ktorý sa používal v mnohých domácich leštidlách. Po vojne bol vyvinutý a predávaný strieborný lak pod názvom „Sona“ – aj keď bol veľmi úspešný, mal veľmi obmedzené možnosti na trhu kvôli jeho aplikácii. Preto sa zrodila myšlienka vytvorenia leštidla na auto!

K názvu značky „Sona“ bolo pridané „X“ – synonymum pre vosk, ktorý sa nachádzal v každom autoleštidle. Toto bol úvod do sektora starostlivosti o automobily. Keďže reklama zákazníkovi, nie osobný kontakt, bola v tom čase neslýchaná, šírenie mena SONAX bolo veľmi jednoduché. Štyria zástupcovia spoločnosti SONAX vyrazili po zemi v plne naloženom vozidle VW Beetles, aby šírili informácie.

Ako sa názov SONAX šíril, do sortimentu pribúdalo viac a viac produktov; ale nie všetky boli úspešné na prvýkrát. V skutočnosti ich prvý pokus ako rozmrazovací sprej (balený v sklenených fľašiach) pri preprave zamrzol a praskol! To ich len viac motivovalo a v roku 1962 vyrobili mimoriadne účinný odmrazovač balený v aerosólovej nádobe.

V čase, keď súčasný vlastník SONAX vstúpil do spoločnosti, obrat vzrástol na pozoruhodných 18 miliónov USD! Väčšinou to však tvorili obchodné značky, ropné spoločnosti a výrobcovia automobilov. Až v prvej polovici 80-tych rokov začal SONAX systematicky budovať značku prémiovej autokozmetiky. Jasný imidž značky, reklama a prvé sponzorstvá pomáhajú spoločnosti SONAX získavať čoraz väčšie povedomie.

Odvtedy sa SONAX rozrástol na celosvetovú značku autokozmetiky, ktorú poznáme dodnes. SONAX má zastúpenie v 80 krajinách po celom svete, export sa zvýšil na 30 % a lokálne zastúpenie zabezpečujú dcérske distribučné spoločnosti v Rakúsku a Holandsku.

Firemná filozofia SONAX

My v Sonaxe sa považujeme za inovatívnych výrobcov prémiových produktov starostlivosti o auto pre optimálnu údržbu, ochranu a omladenie vozidiel.

Rozsah služieb – Pod obchodným názvom SONAX ponúkame vysoko konkurencieschopný a rozsiahly sortiment produktov na čistenie a starostlivosť o vozidlá. Prostredníctvom neustáleho výskumu a zdokonaľovania a cenovej politiky v hornom rozsahu sa snažíme etablovať značku SONAX ako výrobcu a dodávateľa environmentálne aktívnych a inovatívnych produktov.

Faktory úspechu – Naším jasným firemným cieľom je neustály rozvoj našej značky; Orientácia na zákazníka; Adaptabilita a kvalita procesov a produktov. A prostredníctvom týchto faktorov úspechu sa snažíme odlíšiť sa ako líder na trhu a trvalo zvyšovať naše výnosy.

Kódex správania – Prirodzene si uvedomujeme svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu. To si vyžaduje, aby sa naše obchodné praktiky a produkty vykonávali alebo udržiavali v súlade s našimi prírodnými zdrojmi. Neustále sa snažíme zlepšovať spokojnosť zákazníkov a zamestnancov prostredníctvom orientácie na zákazníka a osobnej zodpovednosti. S našimi zákazníkmi a dodávateľmi sa snažíme o úspešné a vzájomne prospešné partnerstvá.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.