BlackWOW Pre-WOW - efektívny čistič plastov

Kód: 4938/177
Novinka
Značka: Black WOW
€14,99 / ks €12,49 bez DPH
Vypredané
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Výrobca obľúbeného plastového impregnátora BlackWOW si opäť lámal hlavu nad tým, ako vylepšiť už tak výborný BlackWOW impregnátor. Výsledkom nie je vylepšená verzia na impregnáciu plastov, ale BlackWow PreWOW. Podobne ako odmasťovač laku, PreWOW pred použitím BlackWOW alebo BlackWOW PRO vyčistí plastový povrch a dokonale pripraví plast a gumu na aplikáciu impregnácie. Pretože nie je nič horšie ako dočasné zakrytie nepekných škvŕn od vosku a iných nečistôt ošetrujúcim prípravkom, keďže staré znečistenia sa zvyčajne do pár týždňov opäť objavia.

Nelakované plastové diely a guma v exteriéri automobilu však nie sú jedinými oblasťami použitia, pretože Pre-WOW ide ešte o krok ďalej: Najmä v interiéri automobilu sa vždy nájdu miesta, ktoré sú obzvlášť silne znečistené. Odieranie plastových častí pri preprave pneumatík by bolo nepopulárnym, ale pravdepodobne bežným príkladom. Tu často zlyhávajú aj silné univerzálne čističe, zatiaľ čo Pre WOW v spojení so stredne tvrdou kefou tu odvádza presvedčivú prácu najmä na štruktúrovaných plastoch. Tvrdohlavá nečistota už nemusí byť viac tolerovaná.

Inovatívna čistiaca receptúra

Špeciálne čistiace vlastnosti PreWOW využívajú na jednej strane špeciálne čistiace emulzie na odstránenie odolných voskových a leštiacich zvyškov, či oderu z cudzieho materiálu a na druhej strane dokonale pripravia plastový povrch na aplikáciu impregnácie. Pre-WOW je na laku neškodný (zvyšky však rýchlo zotrite, aby ste zabránili vysychaniu). Ovocná vôňa spríjemňuje aplikáciu.

Návod na použitie:

Pre-WOW je veľmi koncentrovaný. Začnite s množstvom veľkosti hrášku na čistom aplikátore. Naneste Pre-WOW a vtierajte, kým nebude diel vyzerať opäť čistý. Na odolné škvrny môžete použiť kefku, aby ste lepšie uvoľnili prilepené nečistoty a zvyšky vosku.

Dôležité: Pre-WOW trvalo odstraňuje škvrny od vosku a lesku z plastových dielov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BlackWow je vynález Richarda Linna, alias Detailing Innovations z USA. Stanovil si cieľ vytvoriť extrémne silný impregnátor vonkajších plastov a dlho sa s ním hral, kým výsledok nesplnil jeho požiadavky. Od tej doby si BlackWow získal zákazníkov na celom svete.

Pretože nie všetky plasty sú rovnaké.

Pretože stáť na mieste znamená vrátiť sa späť, Richard Linn sa stále sťahuje do vývoja nového a rovnako prelomového produktu. Pred niekoľkými rokmi teda pribudol PreWow, ktorý bol vyvinutý ako pred-čistič plastov a je stále schopný odstrániť nečistoty a usadeniny posledných rokov aj na absolútne mastných a krehkých plastoch a gumách. Tiež sa dokonale pripraví povrch na následnú aplikáciu BlackWow. Nedávno bol do zbierky pridaný BlackWow Pro, ktorý kombinuje výhody BlackWow s rýchlejším časom schnutia a rýchlejšou aplikáciou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.