Artdeshine Tyre coat - impregnátor pneumatík

Kód: 4845/500
Novinka
Značka: Artdeshine
€17,99 / ks €14,99 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Polymérový impregnátor vo forme kondicionéru je určený pre účinné naviazanie sa do gumeného materiálu pneumatík a jeho úlohou je odpudzovanie všetkých nečistôt. Je dôležitým a nevyhnutným prípravkom pre všetkých automobilových nadšencov a detailérov a je vhodný pre všetky druhy pneumatík. V prípade, že máte radi lesklý a matný vzhľad, ste tu správne, úroveň lesku docielite regulovaným aplikovaného množstva prípravku, čím väčšie množstvo prípravku aplikujete , tým získate mokrejší vzhľad.

UPOZORNENIE: NEPOUŽÍVAJTE NA PNEUMATIKY MOTOCYKLOV ALEBO BICYKLOV

Charakteristika:

  • 3 týždňová výdrž
  • Hydrofóbnosť
  • Mokrý vzhľad (v prípade použitia väčšieho množstva tohto prípravku)
  • Matný vzhľad (v prípade použitia menšieho množstva tohto prípravku)
  • Žiadne zvyšky olejov alebo zvyškov mastných častíc
  • Nekorozívny
  • Bezpečný pre všetky povrchy

 Návod na použitie:

  1. Pred použitím dobre pretrepte. Pred použitím sa uistite, že je pneumatika čistá a suchá.
  2. Aplikácia za pomoci aplikátora, nakvapkajte malé množstvo prípravku na aplikátor a rozotrite po obvode pneumatiky.
  3. Nechajte Tyre Coat niekoľko sekúnd zaschnúť a všetok prebytočný produkt utrite mikrovláknovou utierkou z pneumatiky.

Bezpečnostné upozornenie:

Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Nevyvolávajte zvracanie.  

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Uchovávajte uzamknuté. Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/ medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.