Artdeshine Tyre coat - impregnátor pneumatík

Kód: 4845/500
Novinka
Značka: Artdeshine
€17,99 / ks €14,99 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Polymérový impregnátor vo forme kondicionéru je určený pre účinné naviazanie sa do gumeného materiálu pneumatík a jeho úlohou je odpudzovanie všetkých nečistôt. Je dôležitým a nevyhnutným prípravkom pre všetkých automobilových nadšencov a detailérov a je vhodný pre všetky druhy pneumatík. V prípade, že máte radi lesklý a matný vzhľad, ste tu správne, úroveň lesku docielite regulovaným aplikovaného množstva prípravku, čím väčšie množstvo prípravku aplikujete , tým získate mokrejší vzhľad.

UPOZORNENIE: NEPOUŽÍVAJTE NA PNEUMATIKY MOTOCYKLOV ALEBO BICYKLOV

Charakteristika:

  • 3 týždňová výdrž
  • Hydrofóbnosť
  • Mokrý vzhľad (v prípade použitia väčšieho množstva tohto prípravku)
  • Matný vzhľad (v prípade použitia menšieho množstva tohto prípravku)
  • Žiadne zvyšky olejov alebo zvyškov mastných častíc
  • Nekorozívny
  • Bezpečný pre všetky povrchy

 Návod na použitie:

  1. Pred použitím dobre pretrepte. Pred použitím sa uistite, že je pneumatika čistá a suchá.
  2. Aplikácia za pomoci aplikátora, nakvapkajte malé množstvo prípravku na aplikátor a rozotrite po obvode pneumatiky.
  3. Nechajte Tyre Coat niekoľko sekúnd zaschnúť a všetok prebytočný produkt utrite mikrovláknovou utierkou z pneumatiky.

Bezpečnostné upozornenie:

Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Nevyvolávajte zvracanie.  

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…. Uchovávajte uzamknuté. Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/ medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie