Detail Guardz – usmerňovač pre plynulý a usmernený pohyb hadice , 4ks v balení

Kód: 4959/MOD
€15,99 / ks €13,33 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
5.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Detail Guardz – je usmerňujúca pomôcka, ktorá zabezpečí plynulý pohyb hadice, elektrických káblov, ktoré sa budú pohybovať usmernene, voľne, bez zaseknutia. Zaiste každý vie, akú frustráciu spôsobuje napr. pri umývaní automobilu hadicou jej zaseknutie, pretáčanie atď.

No nielen pri umývaní automobilov! Či vykonávate napr. profesionálnu detailingovú činnosť, alebo pracujete ako automechanici, nemusíte sa už viacej obávať o starosti so zamotaním a zaseknutím elektrického kábla. Ale aj napr. ak vykonávate činnosť v lakovacích kabínach, tak potom táto pomôcka bude udržiavať vzduchovú hadicu vždy na správnom mieste a vždy plynule sa pohybujúcu!

Detail Guardz je vynikajúca pomôcka pri činnosti spojenej s údržbou automobilov, pretože zaručí plynulosť vykonávania činnosti bez problémov, spôsobených zamotaním hadice či elektrických káblov. Tento pomocný systém na udržanie plynulého riadeného pohybu hadice, káblov je založený na ľahkom bezproblémovom valčekovom systéme, ktorý umožňuje ľahký pohyb, bez potreby ťahania či prispôsobenia vybavenia. Táto unikátna pomôcka má upevňujúci mechanizmus, dá sa nenáročne  priamo upevniť  k pneumatikám a nedá sa aj s najväčšou silou jednoducho uvoľniť zo svojej pevnej pozície. Umožňuje plynulý pohyb hadice a zabudnite tak na ustavičné problémy s prehadzovaním, či zaseknutím hadice.

Je to jednoduché – stačí iba 1 a pol sekundy umiestniť pomôcku Detail Guardz pod každé koleso automobilu a viac nebude strácať časť pri používaní hadice či nástrojov s elektrickým káblom.

Táto pomôcka nie je určená iba pre hadice s vodou. Môžete ju rovnako úspešne používať pri strojovom leštení automobilu a budete mať zaručené, že elektrický kábel sa bude vždy voľne a bezpečne  pohybovať, bez akéhokoľvek zaseknutia!

Tiež pri pumpovaní vzduchu do pneumatík pomocou vzdušnej hadice zistíte vynikajúci výsledok pri používaní tejto pomôcky .

Obsah balenia: 4 ks 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Náš príbeh

Naši zakladatelia vytvárajú inovatívne produkty od roku 1984. Navrhujeme, vyrábame a odosielame priamo z našej fabriky, aby sme zaistili, že naši zákazníci dostanú produkty najvyššej kvality za dostupné ceny. Sme nadšení pre automobily, o tom niet pochýb!

Produktový rad Detail Guardz™ bol vytvorený špeciálne s ohľadom na komunitu starostlivosti o automobil. Načúvali sme komunite, aby sme pevne pochopili ich potreby a získali ďalšie pochopenie nedostatkov na trhu, pokiaľ ide o kvalitné a vysoko výkonné produkty na detailovanie.

Náš cieľ

Snažíme sa dostať ďaleko nad našich konkurentov s našimi inovatívnymi produktmi, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ponúkané za konkurencieschopné ceny, a náš neustály záväzok poskytovať výnimočné služby zákazníkom...a samozrejme pozornosť venovaná detailom, pretože na detailoch záleží!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.