KUNAGONE Wild Animals Repellent - odpudzovač kún

Kód: 5478/1KS 5478/6KS Zvoľte variant
Novinka
Značka: Kunagone
€2,79 / ks €13,49 / ks od €2,79 / ks €2,33 bez DPH €11,24 bez DPH od €2,33 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022 28.9.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kunagone je originálny patentovaný poľský výrobok.  Odpudzuje zvieratá a chráni elektrický systém vášho automobilu. Je to prírodný repelent, ktorý sa môže používať tiež v domácom prostredí ako napr. v podkroví a iných miestach, ktoré potrebuje zbaviť sa kún alebo iných nežiadúcich divých zvierat.

Účinnosť tohto odpudzovaču bola potvrdená počas vykonania štúdií a testovania v období 12 mesiacov.

Kunagone je prírodný odpudzovač kún z automobilov a domácností.

Na akom princípe je založený?

Tento prípravok rozptyľuje vôňu psov, ktorá má odpudzujúci účinok na divé zvieratá, vrátane kún.  Týmto dochádza k zabráneniu závažného a znepríjemňujúceho poškodenia – akým je napr. prehryznutie elektrických káblov automobilu, či poškodenie podkrovia alebo úhynu domácej hydiny – ako napr. sliepok.

Zloženie repelentu Kunagone Marten:

  • zmes srsti z viacerých druhov psov, ktoré boli špeciálne tepelne upravené
  • vône, ktorá odpudzuje divé zvieratá

Použitá srsť zo psov v tomto prípravku Kunagone bola získaná z vybraných psích salónov, ktoré sú určené pre starostlivosť o psích miláčikov.

Účinok tohto prípravku bol potvrdený v 12 mesačných štúdiách a pokusoch. Testovanie sa uskutočnilo v domácnostiach, kde kuny spôsobili poškodenie podkrovia, povál a elektroinštalácie.

Ako použiť tento repelent?

Jeho aplikovanie netrvá viac než 2 minúty a nevyžaduje si žiadne nástroje. Prípravok Kunagone sa nemôže umiestniť v tesnej blízkosti remeňa a samotného motora. V prípade podkrovia domácností sa vyžaduje umiestniť vhodné množstvo tohto prípravku do miestnosti, v súvislosti s jej rozlohou.  Pod kapotu sa odporúča umiestnenie 1 – 2 vrecúšok. Podkrovie 2 – 6 vrecúšok.

Prečo vzniká problém s prítomnosťou kún na nežiadúcich miestach - ako je domácnosť?

Tento druh predátorov vyhľadáva miesta blízko domov. Je to v dôsledku tepla, vône a potravy. Kuny majú veľmi ostré zuby a živia sa najmä ovocím, hmyzom alebo hlodavcami. Z tohto dochádza k ich mylnej zámene elektrického kábla za nejaký druh potravy alebo ho jednoducho z nudy rozžuvajú, prípadne žujú odhlučnenú časť motorového priestoru, aby si jednoducho vytvorili ich brloh. Tiež, v prostredí domácností – v podkroví obhrýzajú izolačný materiál alebo v podhľadoch striech, aby si mohli vytvoriť miesto pre zahniezdenie a zásobáreň pre ich potravu (ako napr. zabité hlodavce ).

Ako sa dokážeme zbaviť kún?

Kuny sa prirodzene boja psov, ktorí sú ich prirodzenými nepriateľmi. Vzhľadom na to, že kuny sa dokážu dostať do veľmi ťažko prístupných miest- ako napr. pod kapotu automobilu či do podkrovia, potom  je veľmi vhodné použitie prírodného repelentu s vôňou psov, ktorý sa dá veľmi jednoducho použiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.