Rozprašovač – nanášanie wet coat-u, odstraňovača mušiek, trafic film removeru atď pomocou záhradnej hadice

Kód: 4878
Novinka
Značka: Andyhoauto
€6,99 / ks €5,83 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozprašovač so zapojením na záhradnú hadicu na vodu – je určený na predumývanie a oplachovanie. S naším penovým rozprašovačom získate tak veľmi jednoduchý nástroj na nanášanie prípravok na predumývanie automobilu a oplachovanie pomocou záhradnej hadice. Tento nástroj je ideálny pre tých, ktorí nemajú vysokotlakový čistič a napriek tomu sa snažia umyť automobil „tým správnym spôsobom”.

Ako začať…

Umývanie auta môže byť naozaj jednoduché, ale aj na vyššej úrovni. Ak patríte k tým, ktorí sa preorientovali od používania autoumyvárne k ručnému umývaniu a chceli by ste to urobiť s rozumným rozpočtom, potom je náš penový rozprašovač s pripojením na bežnú záhradnú hadicu tým správnym riešením pre vás. Iba ho jednoducho pripojíte k záhradnej hadici na vodu a namiešate si prípravok, ktorý potrebujete a môžete začať.

Tento napeňovač nevytvára takú hustú penu ako pri použití vysokotlakového čističa. Dokáže však vytvoriť penu, ktorá sa dá použiť napr. na zmäkčenie nečistôt (čo je oveľa lepšia alternatíva k tomu, že nevykonáte nič).

Na rôzne druhy použitia…

Tento nástroj na aplikovanie peny po povrchu vášho automobilu je ideálny na predumývanie, ale je vhodný tiež na nanášanie sealantov- napr. prípravky ako AutoGlanz aqua seal musíte zvyčajne opláchnuť vysokotlakovým čističom - a teraz ich môžete rovnakým zariadením naniesť na celý povrch automobilu a tiež aj opláchnuť týmto spôsobom. Je to veľmi praktický spôsob využitia a stačí iba otvoriť prívod vody do hadice.

Znova opláchnite

Tento rozprašovač peny na hadicu s vodou má funkcie  zapn./vypn. a pomer miešania. Má však aj takú výhodu, že si môžete vypnúť „nasávanie” - kedy bude ním pretekať iba voda. A keďže voda musí prejsť menším priechodom, zvyšuje sa jej tlak a môže striekať primerane ďaleko, takže tento nástroj je  ideálny pre oplachovanie peny, šampónov alebo sealantov aplikovaných mokrou cestou. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.