P&S Absolute Rinseless Wash - nový kráľ bezoplachových šampónov

Kód: 5898/950 5898/3800 Zvoľte variant
Novinka
Značka: P&S
€20,29 / ks €51,59 / ks od €20,29 / ks €16,91 bez DPH €42,99 bez DPH od €16,91 bez DPH
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitím prípravku Absolute Rinseless Wash od spoločnosti P&S dokážete poumývať automobil bez obmedzenia – kdekoľvek a kedykoľvek. Tento prípravok je určený pre bezpečné a nenáročné umývanie všetkých exteriérových a interiérových priestorov. Vďaka obsahu účinných polymérov dokáže vynikajúco  pôsobiť na odstránenie nečistôt, dokonca oveľa účinnejšie než bežné druhy používaných čistiacich prípravkov!  Tento prípravok dokonca zmäkčuje vodu, ktorú pridávate na vytvorenie roztoku na umývanie a tým veľmi výrazne redukuje vytvorenie vodného kameňa po umývaní, zapríčinených tvrdosťou vody. Tento prípravok je určený na umývanie lakovaných, plastových, kožených a textilných povrchov.  Jedným slovom – má dokonalé čistiace schopnosti s vysokou účinnosťou, ktoré sú neprekonateľné.

Ak žijete v oblastiach, ktoré si vyžadujú obmedzenia v používaní vodných zdrojov, alebo v oblastiach s extrémne nízkymi teplotami alebo umývate vaše automobil v uzavretom priestore garáže, potom je prípravok Absolute Rinseless Wash vynikajúcou alternatívou v porovnaní s bežne používanými autošampónmi! Na umytie automobilu teda stačí maximálne iba 7 litrov vody a nemusíte míňať veľké množstvo vody ako pri tradičnom spôsobe umývania. Pretože po použití tohto prípravku nie je potrebné vykonanie opláchnutia, nebudete tak potrebovať opláchnuť automobil prúdom vody! Bez potreby opláchnutia tak budete schopní umyť automobil kdekoľvek a kedykoľvek, keď vám to bude vyhovovať -  vo vašej garáži, počas zimy alebo veľkých horúčav, či ostatných nespočetných možností.

Prípravok Absolute Rinseless Wash pôsobí bezpečne na povrch automobilov pri jeho používaní. Vďaka svojmu vysokému zmäkčujúcemu účinku redukuje riziko menších škrabancov, ktoré môžu vzniknúť pri umývaní. Toto riziko vytvorenia škrabancov pri umývaní je naviac znížené aj tým, že obsahuje unikátne polyméry, ktoré obklopia a zmäkčia nečistoty, ktoré sa úspešne odstránia z umývaného povrchu – čo znamená, že keď budete namáčať vo vedre umývaciu rukavicu alebo iný prostriedok na nanášanie umývacieho roztoku - nečistoty zostanú vo vedre a čistou rukavicu na umývanie môžete pokračovať na ďalších plochách.  Ak žijete v miestach, kde sa nachádza veľmi tvrdá voda, potom nemusíte mať žiadne  obavy - tento prípravok zmäkčuje vodu a po jeho zmiešaní s vodou tak dochádza k redukovaniu minerálov a zabráneniu vzniku vodných škvŕn.

Všestranné použitie tohto prípravku je naozaj dokonalé - dá sa použiť takmer na všetkých povrchoch vášho automobilu, na exteriérových či interiérových plochách. Tento prípravok je určený na umývanie lakovaných, plastových, kožených a textilných povrchov.– jedným slovom- je to  unikátny,  všestranne použiteľný prípravok, bez konkurencie! 

Návod na použitie:

  1. Pridajte asi 30 ml prípravku Absolute Rinseless Wash do vedra na umývanie s obsahom asi 7 litrov vody.
  2. Dôkladne premiešajte.
  3. Namočte umývaciu špongiu, rukavicu či inú tkaninu na umývanie.
  4. Potom jemne vytlačte z nich nadbytočné množstvo umývacieho roztoku.
  5. Začnite s umývaním zhora, pokračujúc až nadol.
  6. Pri umývaní namáčajte umývaciu špongiu, rukavicu vo vedre pri umývaní jednotlivých plôch a plochu vysušte, pokým je ešte navlhčená.

Tipy:

Môžete zmiešať prípravok Absolute Rinseless Wash v rozprašovači v pomere 1:256 ako predumývač na veľmi znečistené plochy.

Tento prípravok sa môže používať tiež aj na iné účely, keď je zriedený v nasledujúcich pomeroch:

  • Ako quick detailer -  v pomere 1: 64
  • Ako clay lubrikant  – v pomere 1:128
  • Ako čistič skiel a interiéru – v pomere 1:256

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prípravky od amerického výrobcu P&S patria medzi najpoužívanejšie v sektore profesionálnych detailov. Dokonca aj majster detailer Renny Doyle podporil tieto príprakvy! Renny dokonca spolupracoval s P&S na celom rade prípravkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby posunuli výsledky profesionálneho detailistu na vyššiu úroveň! S takými pôsobivými oceneniami, ako sú tieto, sa môžete staviť, že tieto súpravy dokážu skutočne ovplyvniť vaše výsledky v detailoch!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.