Ardeshine Graphene detailer – detailer s prímesou grafénu (koncentrát)

Kód: 4851/100 4851/200 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€36,99 / ks €60,99 / ks od €36,99 / ks €30,83 bez DPH €50,83 bez DPH od €30,83 bez DPH
Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022 30.11.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Graphene Detailer od Artdeshine, je rýchly detailer na báze silanu, siloxánu a oxidu grafitu. Detailer je možné použiť na všetky tvrdé povrchy aj mimo vášho automobilu a poskytne všetkým týmto povrchom ochranu podobnú keramickému povlaku. Dodáva povrchom, na ktoré sa aplikuje, pekný lesk, robí ich super hladkými a skutočne hydrofóbnymi. Môže byť použitý na mokrom aj suchom povrchu a vo všeobecnosti je aplikáciou neuveriteľne jednoduchý. K dispozícii v koncentrovanej forme alebo už pripravenej priamo na používanie. Výdrž je pôsobivá 3 mesiace a chemicky odoláva pH 4-13.

Na mokro i na sucho a na všetky povrchy

Väčšina ľudí sa pravdepodobne rozhodne použiť Graphene Detailer ako rýchly detailer, ktorý zvýši lesk laku a ochranu po každom umytí. Ochranu možno opísať ako podobnú keramickému povlaku. Robí neskutočne krásne vodné perly a robí lak neskutočne hladkým. Rovnako ako lesk, ktorý lak získa, je len niečo, čo nájdete v prípravkoch, ako je tento.

Prípravok je možné použiť bez ohľadu na to, aký vosk, sealant alebo keramický povlak máte momentálne aplikovaný na laku. Áno, možnosť použiť aj ako primárnu ochranu laku.

A potom je jedno, či ho použijete na mokrý alebo suchý lak. Urobte ako chcete. A áno, naozaj robte, ako chcete. Pretože ho môžete aplikovať na všetky vonkajšie povrchy bez akýchkoľvek výnimiek!

Ako niečo veľmi špeciálne je možné tento prípravok použiť v interiéri automobilu. Aplikujte ho napr. na plasty alebo čalúnenie, dokonca aj na vaše kožené sedačky – aby získali ochranu proti UV-A a UV-B.

Čo viac môžeme povedať?

Ťažko nájsť viac superlatívov. Graphene Detailer je skutočne špičkový prípravok, ktorý dostáva naše odporúčanie.

Charakteristika:

 • 3 mesiace výdrž
 • extrémny lesk
 • robí povrchy super hladké
 • hydrofóbny
 • mierne maskuje nedostatky laku
 • znižuje trenie - nečistoty sa menej lepia na povrch
 • jednoduché použitie
 • dodáva laku veľa lesku
 • vhodný aj na použitie v interiéri automobilu
 • chemicky odolný pH 4 - 13

Návod na použitie:

Aplikácia suchou cestou:

 1. Prvotne je potrebné koncentrát zriediť s vodou v pomere 1:9, teda 50ml koncentrátu na 450ml vody.
 2. Nariedeného prípravku nastriekajte na mikrovláknovú utierku 2 až 3 streky, ku tomu ešte streknite 1-2 krát priamo na povrch a zľahka rozotrite mikrovláknom. V tejto fáze sa nerozleštuje do vysokého lesku.
 3. Druhou suchou utierkou z mikrovlákna rozleštite do vysokého lesku.

Aplikácia mokrou cestou – pomocný lubrikant pri sušení:

 1. Nastriekajte nariedený prípravok na mokrý povrch.
 2. Vysušte povrch sušiacim uterákom.

Upozornenie:

 • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na priamom slnku.

FAQ:

Môže sa Graphene Detailer vrstviť?

 • Áno, časový rozdiel medzi jednotlivými vrstvami musí byť v rozmedzí 4 až 6 hodín. Pri 2 vrstvách dôjde k výraznému posilneniu hydrofóbnych vlastností a výdrže.

Aká je celková doba vytvrdnutia prípravku ?

 • K celkovému vytvrdnutiu dôjde za 24 hodín.

Bezpečnostné upozornenie:
Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na priamom slnku. Uchovávajte mimo dosahu detí.
PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….
PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/….
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.