Artdeshine Bio Nano PRO - najhýdrofóbnejší quick detailer (koncentrát)

Kód: 4854/100 4854/200 4854/500 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€27,99 / ks €46,99 / ks €89,99 / ks od €27,99 / ks €23,33 bez DPH €39,16 bez DPH €74,99 bez DPH od €23,33 bez DPH
Skladom (1 ks) Skladom (4 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022 30.11.2022 30.11.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Najúčinnejší, najhýdrofóbnejší quick detailer aký sme kedy v našej spoločnosti Artdeshine vyrobili. BIO NANO PRO spĺňa podmienky aj toho najnáročnejšieho nadšenca o starostlivosť o automobil.

Detailer je možné použiť na všetky tvrdé povrchy aj mimo vášho automobilu a poskytne všetkým týmto povrchom ochranu podobnú keramickému povlaku. Dodáva povrchom, na ktoré sa aplikuje, pekný lesk, robí ich super hladkými a skutočne hydrofóbnymi. Môže byť použitý na mokrom aj suchom povrchu a vo všeobecnosti je aplikáciou neuveriteľne jednoduchý. K dispozícii v koncentrovanej forme alebo už pripravenej priamo na používanie. Výdrž je pôsobivá 2 mesiace a chemicky odoláva pH 5-12.

Na mokro i na sucho a na všetky povrchy

Väčšina ľudí sa pravdepodobne rozhodne použiť BIO NANO PRO ako rýchly detailer, ktorý zvýši lesk laku a ochranu po každom umytí. Ochranu možno opísať ako podobnú keramickému povlaku. Robí neskutočne krásne vodné perly a robí lak neskutočne hladkým. Rovnako ako lesk, ktorý lak získa, je len niečo, čo nájdete v prípravkoch, ako je tento.

Prípravok je možné použiť bez ohľadu na to, aký vosk, sealant alebo keramický povlak máte momentálne aplikovaný na laku. Áno, možnosť použiť aj ako primárnu ochranu laku.

A potom je jedno, či ho použijete na mokrý alebo suchý lak. Urobte ako chcete. A áno, naozaj robte, ako chcete. Pretože ho môžete aplikovať na všetky vonkajšie povrchy bez akýchkoľvek výnimiek!

Ako niečo veľmi špeciálne je možné tento prípravok použiť v interiéri automobilu. Aplikujte ho napr. na plasty alebo na vaše kožené sedačky – aby získali ochranu proti UV-A a UV-B.

Charakteristika

 • 2 mesačná výdrž
 • vlastnosti odpudzovania vody (tzv. korálkovanie vody)
 • hydrofóbnosť
 • redukovanie povrchového trenia
 • rozpustný vo vode
 • nenáročné aplikovanie
 • chemicky odolná, pH 5 - 12
 • odrazový lesk
 • veľmi hladký a lesklý
 • efekt tzv. mokrého vzhľadu
 • vhodný aj v interiéri (koža, plasty)

Návod na použitie:

Aplikácia suchou cestou:

 1. Prvotne je potrebné koncentrát zriediť s vodou v pomere 1:9, teda 50ml koncentrátu na 450ml vody.
 2. Nariedeného prípravku nastriekajte na mikrovláknovú utierku 2 až 3 streky, ku tomu ešte streknite 1-2 krát priamo na povrch a zľahka rozotrite mikrovláknom. V tejto fáze sa nerozleštuje do vysokého lesku.
 3. Druhou suchou utierkou z mikrovlákna rozleštite do vysokého lesku.

Aplikácia mokrou cestou – pomocný lubrikant pri sušení:

 1. Nastriekajte prípravok na mokrý povrch.
 2. Vysušte povrch sušiacim uterákom.

Upozornenie:

 • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na priamom slnku.

FAQ:

Aká je celková doba vytvrdnutia prípravku ?

 • K celkovému vytvrdnutiu dôjde za 24 hodín.

Bezpečnostné upozornenie:

PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/….

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.