Artdeshine Bio Nano PRO - najhýdrofóbnejší quick detailer (koncentrát)

Kód: 4854/100 4854/200 4854/500 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Artdeshine
€27,99 / ks €46,99 / ks €89,99 / ks od €27,99 / ks €23,33 bez DPH €39,16 bez DPH €74,99 bez DPH od €23,33 bez DPH
Skladom (3 ks) Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.7.2022 4.7.2022 4.7.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Najúčinnejší, najhýdrofóbnejší quick detailer aký sme kedy v našej spoločnosti Artdeshine vyrobili. BIO NANO PRO spĺňa podmienky aj toho najnáročnejšieho nadšenca o starostlivosť o automobil.

Detailer je možné použiť na všetky tvrdé povrchy aj mimo vášho automobilu a poskytne všetkým týmto povrchom ochranu podobnú keramickému povlaku. Dodáva povrchom, na ktoré sa aplikuje, pekný lesk, robí ich super hladkými a skutočne hydrofóbnymi. Môže byť použitý na mokrom aj suchom povrchu a vo všeobecnosti je aplikáciou neuveriteľne jednoduchý. K dispozícii v koncentrovanej forme alebo už pripravenej priamo na používanie. Výdrž je pôsobivá 2 mesiace a chemicky odoláva pH 5-12.

Na mokro i na sucho a na všetky povrchy

Väčšina ľudí sa pravdepodobne rozhodne použiť BIO NANO PRO ako rýchly detailer, ktorý zvýši lesk laku a ochranu po každom umytí. Ochranu možno opísať ako podobnú keramickému povlaku. Robí neskutočne krásne vodné perly a robí lak neskutočne hladkým. Rovnako ako lesk, ktorý lak získa, je len niečo, čo nájdete v prípravkoch, ako je tento.

Prípravok je možné použiť bez ohľadu na to, aký vosk, sealant alebo keramický povlak máte momentálne aplikovaný na laku. Áno, možnosť použiť aj ako primárnu ochranu laku.

A potom je jedno, či ho použijete na mokrý alebo suchý lak. Urobte ako chcete. A áno, naozaj robte, ako chcete. Pretože ho môžete aplikovať na všetky vonkajšie povrchy bez akýchkoľvek výnimiek!

Ako niečo veľmi špeciálne je možné tento prípravok použiť v interiéri automobilu. Aplikujte ho napr. na plasty alebo na vaše kožené sedačky – aby získali ochranu proti UV-A a UV-B.

Charakteristika

 • 2 mesačná výdrž
 • vlastnosti odpudzovania vody (tzv. korálkovanie vody)
 • hydrofóbnosť
 • redukovanie povrchového trenia
 • rozpustný vo vode
 • nenáročné aplikovanie
 • chemicky odolná, pH 5 - 12
 • odrazový lesk
 • veľmi hladký a lesklý
 • efekt tzv. mokrého vzhľadu
 • vhodný aj v interiéri (koža, plasty)

Návod na použitie:

Aplikácia suchou cestou:

 1. Prvotne je potrebné koncentrát zriediť s vodou v pomere 1:9, teda 50ml koncentrátu na 450ml vody.
 2. Nariedeného prípravku nastriekajte na mikrovláknovú utierku 2 až 3 streky, ku tomu ešte streknite 1-2 krát priamo na povrch a zľahka rozotrite mikrovláknom. V tejto fáze sa nerozleštuje do vysokého lesku.
 3. Druhou suchou utierkou z mikrovlákna rozleštite do vysokého lesku.

Aplikácia mokrou cestou – pomocný lubrikant pri sušení:

 1. Nastriekajte prípravok na mokrý povrch.
 2. Vysušte povrch sušiacim uterákom.

Upozornenie:

 • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na priamom slnku.

FAQ:

Aká je celková doba vytvrdnutia prípravku ?

 • K celkovému vytvrdnutiu dôjde za 24 hodín.

Bezpečnostné upozornenie:

PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/….

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Artdeshine, ktorá bola založená v Singapure, má celý rad prípravkov starostlivosti o automobily, ktoré sa vyvíjajú, vyrábajú a testujú vo vlastnej réžii, aby bola zabezpečená najvyššia úroveň kontroly kvality. Alfred Yow, zakladateľ Artdeshine, začal Artdeshine pred 20 rokmi v skromnom detailingovom štúdiu v Singapure. Akokoľvek sa snažil, nenašiel tie správne prípravky na starostlivosť o automobil, ktoré by spĺňali jeho štandardy, a tak sa rozhodol vytvoriť ich sám, pričom využil svoje hlboké znalosti v oblasti materiálových a chemických vied v kombinácii so svojou vášňou pre automobily. Odvtedy si mnohé z renomovaných exotických automobilových značiek priniesli Artdeshine interne ako súčasť procesu opravy laku a detailov pred odovzdaním automobilu zákazníkovi.

Prípravky Artdeshine možno teraz nájsť vo viac ako 35 krajinách po celom svete a boli formulované a testované tak, aby odolali širokému spektru klimatických podmienok od tropického podnebia ako Singapur až po extrémnejšie podnebie ako Island. Aj keď sme boli nedávno uvedení na trh v USA a stále sú pomerne pod radarom, zachovávame hodnoty zakladateľa, ktorými sú hlboká vášeň pre produkty, vedecky založený prístup, čestnosť, transparentnosť a ochrana laku automobilov ako umelecká forma. Namiesto veľkých marketingových kampaní je našou obchodnou stratégiou hľadanie najnáročnejších partnerov a zákazníkov, ktorí sú nielen posadnutí starostlivosťou o automobily, ale majú aj zvedavé myslenie učiť sa nové veci.

Rok 2019 je ďalším krokom, ktorý sa zapíše na stránkach histórie evolúcie keramických povlakov. V roku 2019 Artdeshine a Alfred Yow predstavili svetu prvý skutočný grafénový povlak: Nano Graphene Coat. V priebehu niekoľkých mesiacov sa povlak rozrástol po celom svete. Grafénový povlak ponúka niekoľko veľmi dôležitých funkcií, ktoré sú oveľa lepšie ako keramické povlaky. V súčasnosti celý svet vykonáva testy a pozorovania grafénového povlaku a každá ďalšia aplikácia je ďalším bodom na zozname „plusov“ grafénového povlaku.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie