Garage Therapy TWO: Sigma - sealant s prímesou SiO2

Kód: 3223/500
€18,99 / ks €15,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Garage Therapy /TWO: Sigma je vysoko účinný hydrofóbny sealant vo forme spreju, ktorý obsahuje najkvalitnejšie zložky častíc Si02 a nano-chemické komponenty, za účelom poskytovania vynikajúcich hydrofóbnych vlastností, klzkosti a lesku. Zloženie tohto prípravku špecificky podporuje predĺženie životnosti ochranných funkcií keramických povlakov a sealantov, pričom zvyšuje vizuálny efekt hĺbky, kĺzavosti a vodoodpudivosti laku.
/TWO: Sigma si zachováva svoje účinky počas obdobia 6 týždňov pri jednej aplikácii, ale môže sa vrstviť za účelom obohatenia a predĺženia ochranných kvalít a kĺzavosti. Výsledkom jej použitia je vynikajúce hydrofóbne zakončenie, ktoré je kompatibilné so všetkými ochrannými povlakmi.
/TWO: Sigma je víziou nášho definitívneho finálneho sealantu pre zachovanie vysoko kvalitného finálneho zakončenia pre odhodlaných nadšencov a profesionálov.

Návod na použitie:

1. Prípravok pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte na mikrovláknovú utierku 2 až 3 streky, ku tomu ešte streknite 1-2 krát priamo na lak a zľahka rozotrite mikrovláknom. V tejto fáze sa nerozleštuje do vysokého lesku.
2. Nechajte 30-60 sekúnd pôsobiť.
3. Suchou utierkou z mikrovlákna rozleštite prípravok do vysokého lesku.

Pre najlepšie výsledky:
1. Umyte automobil pomocou nášho šampónu Garage Therapy/One: Car Shampoo. V príprade, že je lak silno znečistený kontamináciou, použite prípravok Iron Oxide, ktorý slúži na odstránenie kovových častíc, vzdušnej hrdze, aby ste dôkladne vyčistili póry laku.
2. Použite dve čisté vysokokvalitné utierky z mikrovlákna, jednu na aplikáciu a druhú na leštenie.
3. Aplikujte Garage Therapy /TWO: SIGMA ako vrchnú vrstvu pre Garage Therapy /THREE: CS alebo iný sealant, keramický povlak pre lepšiu klzkosť, lesk a hydrofóbnosť.
4. Naneste dve vrstvy Garage Therapy /DVA: SIGMA pre zvýšenie chemickej odolnosti a hydrofóbnosti.
5. Vyhnite sa aplikácii na horúcich povrchoch a na priamom slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Garage Therapy Ltd založili v roku 2019 dvaja priatelia, Marios Sergides, IT profesionál, a Rodger Holmes, stavebný inžinier. Sme veľkí automobiloví nadšenci so špecifickou vášňou pre detailing automobilov a profesionálne sa detailingu od roku 2008. Našou víziou je prinášať prémiové vysokokvalitné prípravky pre starostlivosť o automobil, ktoré skutočne dodávajú tri kľúčové metriky: kvalita, hodnota a výkon.

Kvalita: V našich prípravkoch sa používajú iba prvotriedne chemikálie, žiadne škrty.

Hodnota: Poskytujeme väčšiu hodnotu pomocou všestranných prípravkov pri zachovaní najvyššej kvality, výkonu, štandardov a zásad.

Výkon: Prípravky GT sú vyrobené tak, aby podávali výkon, a preto sú dôkladne testované a preverované odborníkmi z priemyslu. V honbe za dokonalosťou prináša Garage Therapy nadšencom, záujemcom a profesionálom z priemyslu prémiové ponuky starostlivosti o automobil, ktoré si zaslúžia miesto v každej garáži.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.