Infinity Wax Express Sealant - ochrana laku typu wet-coat, nastriekať a spláchnúť

Kód: 3784/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€13,99 / ks €11,66 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Express je sealant typu wet-coat (nastriekať a spláchnuť), ktorý si obľúbilo hneď niekoľko profesionálov a nadšencov detailingu. Jednoducho prípravok nastriekajte na čistý a hlavne mokrý, nechajte 30 sekúnd pôsobiť a následne opláchnite tlakom vody. 

No nie je to jednoduché ?

Výsledky sú okamžité, niet pochýb o okamžitej ochrane. Wax Express sealant je výborný pred voskovaním alebo ako prídavný sealant po každom umývaní, aby vaše auto vyzeralo čo najkrajšie. Keďže je rýchly, hlavne ľahko použiteľný, a pritom veľmi lacný, rýchlo si získal obľubu vo svete detailingu. Zároveň je ho možné použiť aj na disky, sklá a plasty, vďaka čomu je vhodný na všestranné použitie. Hoci ponúkame sealanty na sklo a disky, ktoré sú výkonnejšie, ale Express Sealant  je vynikajúci, ak nemáte dostatok času alebo sa len snažíte podporiť už vopred aplikovanú ochranu.  

Návod na použitie:

Express Sealant bol navrhnutý s ohľadom na jednoduché použitie. Použitie rýchlo pôsobiaceho polymérneho vzorca sa okamžite spojí s exteriérom automobilu za každých poveternostných podmienok. Express Sealant je možné nanášať pomocou rozprašovača, ručného alebo mechanického napeňovača. Po dôkladnom umytí automobilu aplikujte Express Sealant priamo na exteriér automobilu Express Sealant je možné použiť na mokrý alebo suchý povrch automobilu.

Riedenie:

  • bežné riedenie 1:10
  • maximálne riedenie 1:25

Aplikácia mokrou cestou: Nastriekajte alebo napeňte prípravok na automobil a nechajte približne 1 minútu pôsobiť, následne opláchnite tlakom vody, dbajte na to aby na povrchu nezostali žiadne pozostatky prípravku.

Aplikácia suchou cestou: Nastriekajte na suchý povrch, nechajte minútu pôsobiť a rozleštite do vysokého lesku s mikrovláknovou utierkou.

Nikdy nenechajte Express Sealant zaschnúť na povrchu automobilu.

Bezpečnostné informácie: Používajte iba na exteriérové časti automobilu. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 7.11.2022
Vyskúšal som už zopár sealantov tohto druhu a tento je rozhodne najekonomickejsi - na fľaške ani tu v popise produktu to nie je - dosť nešťastné ,ale na stránkach infinity waxu predpisujú riedenie 1:10 až 1:25. Ja ho používam na kolesá 1:5 a lak 1:10 a drží slušne. Ešte otestujem aplikácia na sucho ale fakt som spokojný,univerzálny,rieditelny a skvelá cena.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.