Infinity Wax Synergy QD - keramický detailer s obsahom SiO2 až 12,5%

Kód: 3787/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€22,49 / ks €18,74 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
1.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax QD Synergy je detailer obsahujúci keramické živice, ktoré sa zvyčajne nenachádzajú v prípravkoch typu quick detailer.  Vytvorili sme technický vzorec rozpúšťadla na vodnej báze, ktoré sa nespolieha na vyhradený emulgátor, čo umožňuje docieliť extrémne vysoký obsah Si02 12,5% v porovnaní s 1,5% u QDX keramického detaileru. Nielen to, ale práca s ním je ešte jednoduchšie a je oveľa odolnejší voči prípravkom QDX s maximálnou trvanlivosťou 24 týždňov.

Návod na použitie: 

  • Najprv sa ubezpečte, že je váš automobilu čistý a predovšetkým suchý, ako vždy platí, čím dôkladnejšiu očistu automobilu pred aplikáciou vykonáte, tým následne aplikovaná ochrana dlhšie vydrží.
  • Zľahka nastriekajte na jeden lakovaný panel automobilu súčasne. Na pokrytie priemerne veľkého lakovaného panelu automobilu zvyčajne stačia 2–3 streky.
  • Rozotrite prípravok po celom obvode panelu čistou, suchou utierkou z mikrovlákna.  
  • Nechajte pôsobiť 30 sekúnd až 5 minút a následne rozleštite do vysokého lesku za pomoci novej a predovšetkým čistej mikrovláknovej utierky. Zabráňte prvotnému kontaktu s vodou minimálne hodinu, avšak pre úplne vytvrdnutie a naviazanie s lakom sú potrebné približne 3 hodiny.

Bezpečnostné informácie:

Používajte iba na lakované časti automobilu. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
J Avatar autora | 22.1.2023
Prve umytie tyzden po aplikacii cca 300 km a hydrofobnost na dverach nula. Aplikovany na ciste a suche auto. Pod tym vosk Guard wax... Takze vydrz az 6 mesiacov jedine v lete ked nepadne ani kvapka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.