Optimum Opti-Seal - sealant všetkých rozmerov

Kód: 5838/60ML
€16,99 / ks €14,16 bez DPH
Skladom (2 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Opti-Seal je chemický sealant, ktorý chráni lak pred UVA a UVB žiarením a dodáva mu vysoký lesk. Pôsobí tak proti oxidácii, ktorá časom spôsobuje, že lak vyzerá „smutne“. Prípravok bol vyvinutý tak, aby sa neuveriteľne ľahko nanášal a bol vhodný aj pre nováčika. Tak jednoduché, že ak ho nanesiete správne, nebudete mať žiadne potreby zotrierania. Na rozdiel od mnohých iných sealantov je ho možné použiť aj ako „pomoc pri sušení“ po ručnom umytí automobilu, na plastové povrchy v interiéri, poprípade na okná. Samotná výdrž je približne 6-9 mesiacov. Jasná voľba ako primárna ochrana laku alebo na podporu keramických ochrán.

"Pre dokonalý odraz a ochranu"

Takto Optimum začína svoj popis ku Opti-Seal. Optimum zakladá svoj prístup k svojim prípravkom na znalostiach o bezfarebnom laku. Ich prípravky sú teda viac o faktickej ochrane číreho laku – než o tom, ako lak reaguje, ak naň striekate vodu.

Opti-Seal sa priľne k číremu laku tak, že sa zjednotí s povrchom. Takto sa položí ako solárny film, ktorý chráni číry lak pred UV žiarením. Žiarenie, ktoré v skutočnosti pomáha, aby lak časom oxidoval – a vďaka čomu sa vyzerá menej leskne.

Ak vám záleží na tom, aby bol váš lak lesklý, potom budete s Opti-Seal spokojní. Naozaj dodáva laku pekný a lesklý náboj.

Dlhá výdrž

Ak sa sealant nanesie čerstvo vyleštený alebo dobre pripravený lak, každá aplikácia vydrží až 6-9 mesiacov, v závislosti od toho, ako dbáte o čistotu automobilu.

Jednou z jeho výhod však je, že sa dá použiť ako takzvaná „pomoc pri sušení“. To znamená, že ho môžete aplikovať na mokrý lak a po umytí zotriete. A týmto spôsobom môžete pokračovať v predlžovaní jeho trvanlivosti.

Ako je popísané vyššie, Opti-Seal možno použiť aj vo vnútri automobilu. Ak teda máte povrchy z plastu, ktoré chcete ošetriť, môžete na to prípravok bezpečne použiť. A keď ste už v interiéri automobilu, môžete nastriekať trochu na okná a vyčistiť ich.

Jednoduchá aplikácia – menej je viac

Aplikácia Opti-Seal je neuveriteľne jednoduchá, ak použijete len základné pravidlo; "Menej je viac". Len jedno alebo 2 streknutia môžu pokryť celý panel.

Opti-Seal by sa spravidla nemal zotierať. Musí sa nanášať v takej tenkej vrstve, že keď ju rozotriete dodaným aplikátorom, o zvyšok sa musí postarať odparovanie. Podarilo sa nám to urobiť správne aj nesprávne. Cesta k dobrému výsledku je naozaj nepoužívať príliš veľa prípravku. Pretože ak použijete príliš veľa, musíte ho zotrieť. Napriek tomu je zotieranie neuveriteľne jednoduché!

„Len 236 ml“

Áno, fľaša nie je príliš objemná. Ale obsah fľaštičky v skutočnosti zodpovedá až 40 aplikáciám (!). Takže za peniaze dostanete veľa muziky. 

Návod na použitie:

Pre najlepší výkon sa odporúča, aby bol lak dôkladne vyčistený.. Teda chemicky a mechanicky očistený od dechtu, poletujúcej hrdze a iných nečistôt. Optimálne je čerstvo vyleštený lak.

Prvá aplikácia:

  • Uistite sa, že lak je suchý. Pred aplikáciou možno utrieť prípravkom na lak
  • Raz streknite na dodaný aplikátor alebo priamo na lak a rozotrite po povrchu. 1-2 streknutia na dvere by mali stačiť.
  • Nechajte sealant, aby sa sám odparil. Ak uvidíte „vyvýšené miesta“, ktoré nezmiznú, môžete ich bez problémov rozleštiť z utierkou z mikrovlákna.
  • Zabráňte prvému kontaktu s vodou najbližších 6 až 8 hodín.

Ako "sušiaca pomôcka"

  • Na mokrý lak 1x streknite priamo na uterák alebo do stredu oblasti, ktorú potrebujete vysušiť.
  • Vysušte diel tradičným spôsobom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.