Stjärnagloss Mörk - detailer na matné laky

Kód: 4153/500
€13,90 / ks €11,58 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš prípravok Mörk je detailer, ktorý nie je abrazívny a úspešne odstráni nečistoty vďaka rozpúšťadlám so strednou silou pôsobenia a výsledkom bude prirodzený vzhľad, bez žiadneho dodatočného lesku. Nie je vhodné na použitie na Plasti Dip. 

Návod na použitie:
1. Prípravok pred použitím dobre pretrepte.
2. Nastriekajte prípravok na povrch alebo mikrovláknovú utierku.
3. Vyleštite až do vysokého lesku a sucha.

Bezpečnostné informácie:

Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí.  Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uzemnite a upevnite nádobu a plniace zariadenie. Používajte iba náradie z neiskriaceho kovu.  Používajte [elektrické/ventilačné/osvetľovacie/…] zariadenie do výbušného prostredia. Vykonajte preventívne opatrenia proti výboju statickej elektriny. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou].  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. V prípade požiaru: na hasenie použite oxid uhličitý. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/medzinárodnými predpismi.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.