Stjärnagloss Mörk - detailer na matné laky

Kód: 4153/500
€11,90 / ks €9,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš prípravok Mörk je detailer, ktorý nie je abrazívny a úspešne odstráni nečistoty vďaka rozpúšťadlám so strednou silou pôsobenia a výsledkom bude prirodzený vzhľad, bez žiadneho dodatočného lesku. Nie je vhodné na použitie na Plasti Dip. 

Návod na použitie:
1. Prípravok pred použitím dobre pretrepte.
2. Nastriekajte prípravok na povrch alebo mikrovláknovú utierku.
3. Vyleštite až do vysokého lesku a sucha.

Bezpečnostné informácie:

Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí.  Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uzemnite a upevnite nádobu a plniace zariadenie. Používajte iba náradie z neiskriaceho kovu.  Používajte [elektrické/ventilačné/osvetľovacie/…] zariadenie do výbušného prostredia. Vykonajte preventívne opatrenia proti výboju statickej elektriny. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou].  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. V prípade požiaru: na hasenie použite oxid uhličitý. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/vnútroštátnymi/medzinárodnými predpismi.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie